Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, nie mogłem znaleźć tWitam, nie mogłem znaleźć tematu, o gamepol.pl, czy ktoś korzystał z usług tej firmy?ematu, o gamepol.pl, czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne krzak, nie mogę znaleźć żadnych informacji o firmie... Oferta nawet atrakcyjna, mógłbym powiedzieć, że nawet trochę za atrakcyjna. Ja bym na Twoim miejscu trzymałbym się z zakupem. Jak to mówią, pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum są podane pełne informację dotyczące firmy więc nie krzak. Chociaż z tego co wiem jest to kolejny projekt Pana Tomka (były castpol i playhost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mylisz się wielce.

Co oznacza lewy biznes wg Ciebie?

Skoro podaje dane firmy, której jest właścicielem - jego interesy są jak najbardziej legalne.

Co do faktu, że korzysta z Revo czy też nie ma zautomatyzowanej sprzedaży - zrozumcie, że panele są drogie.

Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Rzygam już tym szablonem

 

 

Nasze serwery lokowane są w serwerowni ovh.pl (nie kimsufi!) w Państwie Francja.

 

 

no cóż zobaczymy hehe ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Podał je użyszkodnikowi, a ten na forum ght :)

Napiszę do niego, żeby je upublicznił. Firma działa w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się wielce.

Co oznacza lewy biznes wg Ciebie?

Skoro podaje dane firmy, której jest właścicielem - jego interesy są jak najbardziej legalne.

Co do faktu, że korzysta z Revo czy też nie ma zautomatyzowanej sprzedaży - zrozumcie, że panele są drogie.

Dziękuję, dobranoc.

 

Korzystałeś kiedykolwiek z jego usług? Jeśli nie to nie udzielaj się... Gość założył castpol i dawał za 50 zł na rok konta 5gb ramu / 5ghz procek i z 500 gb hdd - czy to normalne? No cóż mimo wszystko po 3 miesiącach jak nachapał się kasą zwinął interes i wystawił na sprzedaż (na szczęście teraz prowadzi to Miłosz i dobrze..).

Następnie otworzył Playhost czy coś tego typu (hosting gier) - ta sama śpiewka - 3 miechy dobre ceny i pozniej zwija interes : )

To tyle, jak to Pan T. to odradzam - lepiej z dala się trzymać.

 

edit: A już najbardziej rozbrajają mnie komentarze które sam sobie wstawia:

“Mam ping mniejszy nawet o 10 niż na innych hostingach. Rewelacyjnie i tanio. Jestem ciekaw dlaczego mam mniej niż u innych ?” - Michał

 

 

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostGame.pl

Znam właściciela firmy i jak najbardziej jest legalna. irytuja mnie takie teksty, typu: krzak, zaraz upadnie, wytykaja błędy. Panowie... to jest Polska, każdy się stara zarobić na chleb.. Dajcie się im wykazać, dopiero będziecie wystawiać opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ty no ale jak coś robić to robić to dobrze i z głową a nie byle kasa kasa i do domciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi się podoba to pomysł z "resellerem VPS" - szkoda tylko, że nierealna cena, za takie osiągi. ciekawe jak wygląda konfiguracja "tego". No i oczywiście "gwarancja" zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to zainteresowało, ale raczej nie będę nawet się w to pakował jeśli są takie a nie inne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzygam już tym szablonem

 

 

Nasze serwery lokowane są w serwerowni ovh.pl (nie kimsufi!) w Państwie Francja.

 

 

no cóż zobaczymy hehe ;)

 

A nie wiesz czasem gdzie jest serwerownia kimsufi? :D

 

Oferta za bardzo atrakcyjna, co więcej stać ich przy takich cenach na sponsoring!

 

http://gamepol.pl/?page_id=397

 

Zbyt optymistycznie jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dobrze, że dodali "w Państwie Francja" bo jeszcze ktoś mógłby nie zrozumieć o co chodzi z tą Francją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Zastanawia mnie jedno co powoduje ze ludzie zamiast korzystac z uslugi staraja sie niszczyc? Czyli co, dalej po Polsku? Idac dalej patrzac na elementy ktore odpowiadaja za wynik w rozgrywce: legalny - krzak , jakie znaczenie ma to ze ktos nie posiada danych firmy gdy np firma istnieje kilka lat? nie ma prawda. Ale jak firma jest mloda do praktycznie wszyscy zlatuja sie jak muchy by cos "skrobnac". Moze bardziej istotnym elementem jak adres (widnieje u rejestratora domeny) i kilka dodatkowych elementów a gdzie jest jakosc uslug? Przygladajac sie problemowi, ktorego gownym elementem jest zazdrsc i profil typowo destrukcyjny mozemy stworzyc firme zarejesrowana jako dodatek do cioci Krysi interesu co ma piekarnie a jej brat ma maly magazyn co sprzedaje ziemniaki. Przy magazynie sa biura. Takie zwyczajne stare po spolem. Firma na ciocie bo jak by bral na siebie to by dodatek na studia stracil ktory otrzymal bo jest dobry w pewne klocki. Sprawdzajac ta firme firme typowy Polak na tym forum leci na google maps, sprawdza domene w kilku miejscach, trzepie cala witryne sprawdzajac wszystkie przecinki, sprawdza ip na wszelkie dostepne sposoby. Co dostaje? Domena zarejestrowana na osobe przywatna, pierwszy minus! bo ukryte dane. Google maps z adresu ktory jakos zostal wygrzebany od supportu wskazuje hurtownie ziemniakow: kolejny minus! IP wskazuje na jakies data center czyli kolejny minus bo nie ma wlasnego! Na koniec przy wielu bojach otrzymuje nip ktory wskazuje ze firma jest na kobiete co ma piekarnie! Kolejny minus!!! Typowe Polskie podejscie zbiera te elementy i jak zwykle wygrywa krzak? a gdzie jest usluga? Nie ma znaczenia czy jest dobra czy nie licza sie dane firmy i pozostale elementy.

Moje zdanie na temat "gamepol" Nie interesuja mnie dane firmy nie interesuje mnie ile interesow mial ten czy inny pan. Interesuje mnie cana za usluge, ktora jest dobra, interesuje mnie sama usluga, ktora jest dobra. jak ktos powie mi ze nie istnieje backup odpowiem bardzo krotko: za taka cene? jak ktos mi powie ze ta firma ma witryne jak inni, jakie to ma znaczenie?

Znaczenie ma ile siedzisz na tym forum ile tracisz cennego czasu bo sam nic nie robisz. Zadzwon lepiej do przyjaciela , idz do kina czy na impreze. No tak ale jak ktos nie ma znajomych.... siedzi na forum. szuka w google maps, sprawdza ip, trzepie cala witryna.....

Edytowano przez sixwishlist.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy firma jest młoda czy stara. Takie rzeczy jak dane firmy powinny się na niej znaleźć. Widzisz, w dzisiejszych czasach nie mało jest samych stron phishingowych, robaków które żądają od Ciebie zapłaty za odblokowanie komputera. To forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie (subiektywne). Głównym celem jest poinformowanie przyszłych klientów, żeby wiedzieli co zamawiają, mogą mieć fajną usługę za małe pieniądze albo mogą jest stracić i nie mieć nic. Najlepiej to porównać do sklepów i bazarów. Kupujesz film na bazarze za 1/4 ceny zamiast w sklepie, jak się okaże że będzie coś innego niż miało być, albo że film nie idzie to nawet nie masz z kim dyskutować i liczyć na zwrot pieniędzy lub wymianę. Zawsze trzeba podchodzić z dystansem do for internetowych i opini innych ludzi, jeśli Cię denerwuje to, że ktoś ma własne zdanie to nie musisz czytać tych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam właściciela firmy i jak najbardziej jest legalna. irytuja mnie takie teksty, typu: krzak, zaraz upadnie, wytykaja błędy. Panowie... to jest Polska, każdy się stara zarobić na chleb.. Dajcie się im wykazać, dopiero będziecie wystawiać opinię.

No ja też znam. Ciekawe czy eTopa już spłacił ;)

 

Znaczenie ma ile siedzisz na tym forum ile tracisz cennego czasu bo sam nic nie robisz. Zadzwon lepiej do przyjaciela , idz do kina czy na impreze. No tak ale jak ktos nie ma znajomych.... siedzi na forum. szuka w google maps, sprawdza ip, trzepie cala witryna.....

Się tak rozpędziłeś, że pozżerałeś przecinki w tym bełkocie. Zwolnij, bo się udusisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sixwishlist.com, sądząc po wielkości Twojego posta, to chyba Twój przyjaciel wyjechał na ferie,

może czas jakąś panne poszukać :P zamiast takie cienkie kity pisać ?

 

EDit: sądząc po rozmowie na pw to z tym przyjacielem przesadziłem

 

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiem się tylko raz. Otóż Niemcy to Niemcy, Polska to dno. W Polsce nigdy nie założe firmy bo zakładając firme w Polsce od razu mozesz ja likwidować. Polska niszczy dzialalnosc gospodarcza nakladajac zusy i inne bajery. Od razu wspomnę, że mieszkam w Niemczech na stałe, niedługo będzie jak 3 lata.

 

W Niemczech pracuje legalnie i dodatkowo prowadzę swój biznes. "Zusu" opłacać nie muszę bo nie ma takiego obowiązku.

Legalne to jest, po za tym mam papiery w domu. W dodatku "niestety" i tak zawieram umowe o dzielo z firma platnosci-online z czego i tak musze placic dosc spory podatek Polsce. Z czego jak wiadomo trzeba sie rozliczyc (PIT), czyli nie dosc ze zabieraja 50% z SMS, to dodatkowo bardzo duży podatek. (Nie obsługują firm niemieckich). Nie moglem zrobic w Niemczech SMS, bo jak wiadomo sa to uslugi skierowane dla polskich klientów. Opłacam wszystko miesięcznie to koszt około 1000 zł. Jeżeli ktoś myśli, że hosting to zaraz kokosy to grubo się myli.

 

Bardzo duzo przed wami. Nie mniej jednak bardzo szanuje wszystkich, życzę powodzenia. A swoja droga odpowiadajac na pytania innych, czy jestem w stanie utrzymać takie parametry VPS za taka cene ? Tak, bo sam kiedys bylem po tej drugiej stronie (klientem) i wiem, że czasami tanie to nie jest złe.. Ja jako jedyna firma mam mozliwosc placenia SMS za VPS.

 

Gamepol - w przyszłości to napewno panel zarządzania płatnościami

Gamepol - w przyszłości to panel zamówień, i wiele przed nami

 

Ludziom już nie wystarczają szablony, ludziom nigdy nie dogodzisz. Darmowy szablon - źle. Kupisz szablon legalnie normalnie - źle. Zamówisz w firmie, wykonają Ci szablon - źle bo ... "tabelka krzywa".

 

Jeżeli jednak nie jest ktoś pewien, zapraszam, 19 zł nie majątek. Później można kogoś oskarżać. Pomogłem nie jednemu, który do mnie przyszedł. Nikt nie był w stanie mu pomóc, nie raz dał mi dane do root, zaufał zostało to naprawione. Nie jestem aż taki zły jak się opisuje. Jesteście w wielkim błędzie.

 

Nie traktuje klientów jak towaru. Dla mnie każdy klient to człowiek, któremu można pomóc. Pisze do mnie i otrzymuje pomoc. Czasami to w kwestii rabatu, czasami w kwestii technicznej, ale zawsze prowadzi to do jednego - do uśmiechu klienta, To się dla mnie liczy

 

Miłego dnia

 

PS doceniam wypowiedz SIXwishlist masz rację. Wpadnij kiedyś do mnie na gg pogadamy o interesach :D

 

Edytowano przez gamepol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×