Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nesti

Komunikat dla użytkownika używającego adblocka

Polecane posty

Szukam skryptu, który wykrywałby programy typu adblocker i wyświetlał komunikat. Nie chodzi mi o blokowanie dostępu do strony tylko komunikat np w divie, pop-up raczej odpada. Korzysta ktoś z czegoś takiego, ma coś sprawdzonego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś takiego co działa, jak na purepc.pl.

Niestety testowałem i pokazuje mi, że nie wykryto adblocka kiedy tak naprawdę jest włączony :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie skrypty g. dają, nawet jeśli uda się wykryć firefox-owego adblocka, to pozostają inne blockery czy choćby funkcje blokowania wbudowane w Operę, które działają nieco inaczej. Nie ma skutecznej metody na ominięcie adblockerów, myślisz że dlaczego coraz częściej na wielu stronach pojawiają się linki-nakładki, reklamy czasowe, a w przypadku klipów wideo reklamy przed klipami zamiast bannerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HTML

<div class="adsense">
2.
<!-- AdSense code goes here! -->
3.
</div>

 

Iquery

$(document).ready(function(){
02.
setTimeout("checkAds();", 1000);
03.
});
04.
 
05.
function checkAds() {
06.
if ($(".adsense").height() == "0") {
07.
$(".adsense").after("<div class='alt'><h3>Don't like ads?</h3><p>Me neither.</p><p>But you should know that the ads on this site help pay for hosting, domain renewal, and keeping me motivated to make other oddball apps and websites.</p><p>Please consider disabling your adblock software for this domain. In return, I'll give you an appreciative high-five if we ever meet in real life.</p><p>-Tommy</p></div>");
08.
}
09.
}

 

Aktualnie ja uzywam tych kodow do blokowania adblock , jak narazie dzialaja i nie mam z nimi problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×