Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Aplikacje Google konfiguracja w masternet.pl

Polecane posty

Witam,

 

Mam pewien problem. Zmieniałem hosting i musiałem przekierować domenę na IP. Posiadam ją w masternet.pl. Zrobiłem więc przekierowanie dns na ns1.masternet.pl i ns2.masternet.pl. IP sobie przekierowałem i jest ok. Problem polega na tym, że korzystam z poczty w google apps i muszę dodać te rekordy MX a w panelu masternet jest tylko jeden taki rekord i więcej ich nie mogę dodać.

Jak daje np. 1 ASPMX.L.GOOGLE.COM. lub samo ASPMX.L.GOOGLE.COM. to wyskakuje błąd:

 

 

- Wartość docelowa dla rekordu MX jest nieprawidłowa (np: mail.host.pl/mail.host1.pl/mail.host2.pl/mail.host3.pl (adresy host'ów oddzielone ukośnikiem))

Pomożecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam panelu kontrolnego MasterNET, ale zacytowany przez Ciebie błąd sugeruje, że powinieneś wpisać np.:

 

aspmx.l.google.com/alt1.aspmx.l.google.com/alt2.aspmx.l.google.com/aspmx2.l.googlemail.com

 

Bez wartości liczbowych, bez kropek na końcu - to zostanie dodane automatycznie przez panel kontrolny.

Podobnie jest w panelu Home.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj napisać to z małych liter (próba 1) i ewentualnie usunąć końcową kropkę (próba 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×