Skocz do zawartości
regdos

Sent from my xxxxxx using Tapatalk 2

Polecane posty

Proszę wyłączcie gdzieś w konfiguracji tego tapatalka żeby nie doklejał swoich śmieci do każdego postu, bo nie niosą żadnych tresci, są irytujące a czasami odpowiedź jest krótsza niż te śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Już tyle razy była o tym mowa i jak grochem o ścianę. Non stop to samo. Syzyfowa praca.

Chyba, że zaczniemy wysyłać najpierw prośbę na PW a potem w przypadku braku reakcji już ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na położenie paru zeta za apkę siły były, ale już za leniwo wykonać 3 kliki w ustawieniach żeby wyłączyć ten badziew. Bo jego moście hrabie by się nadto zmęczyli. Może jak nazajutrz służba rano przyjdzie do pracy, to niech im wyłączy.

 

Sent from maj lapcok jusing linuks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie bądźcie tacy, dajcie ludziom poszpanować, że mają smartfony. Szkoda tylko, że niektórzy nie są na tyle "smart", żeby znaleźć opcje wyłączania tych dopisków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na położenie paru zeta za apkę siły były, ale już za leniwo wykonać 3 kliki w ustawieniach żeby wyłączyć ten badziew. Bo jego moście hrabie by się nadto zmęczyli. Może jak nazajutrz służba rano przyjdzie do pracy, to niech im wyłączy.

 

Sent from maj lapcok jusing linuks

 

Kto zapłacił ten zapłacił : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę nie macie się już czego czepiać ;/ Zajmijcie się lepiej sygnaturami, które ***ią po oczach, a nie taką pierdołą. Ajjjć! zapomniałem, za sygnatury tu się płaci - no przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to aluzja do mnie ;)

Już wyłączone ...

Po prostu nawet nie myślałem o tym, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, aby to był jakiś wielki problem.

 

W każdym bądź razie już wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę nie macie się już czego czepiać ;/ Zajmijcie się lepiej sygnaturami, które ***ią po oczach, a nie taką pierdołą. Ajjjć! zapomniałem, za sygnatury tu się płaci - no przecież...

 

Dokładnie, niebawem będą ludzie płacić za rejestrację konta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to aluzja do mnie ;) Już wyłączone ... Po prostu nawet nie myślałem o tym, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, aby to był jakiś wielki problem. W każdym bądź razie już wyłączone.

 

Karygodne zachowanie, jak mogłeś o tym zapomnieć? Przecież Regdosowi to przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmijcie się lepiej sygnaturami, które ***ią po oczach, a nie taką pierdołą. Ajjjć! zapomniałem, za sygnatury tu się płaci - no przecież...

 

Sygnaturki? A co to jest?

post-1182-0-34538700-1358519916_thumb.png

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w przeciwieństwie do dopisków tapatalka, które są częścią treści posta widoczność sygnatur można wyłączyć.

 

[edit]

@Kolopik: Co się zaś tyczy sygnatur, które "j***ą po oczach", to czyżbyś miał też na myśli swoją tęczową sygnaturkę? ;)

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to aluzja do mnie ;) Już wyłączone ... Po prostu nawet nie myślałem o tym, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, aby to był jakiś wielki problem. W każdym bądź razie już wyłączone.

 

Irek, mimo wszystko czasem jest, jak odpowiedź ma 3 słowa, a ten spam od TT jest 3 razy dłuższy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu wyłączyliście podgląd reputacji nawet nie mogę zobaczyć kto mi dał - :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wyłączyliście podgląd reputacji nawet nie mogę zobaczyć kto mi dał - :(

 

Ja Ci dałem :P ale 6pkt na plusie, już zaminusowali :(

 

 

btw również mówię o swojej sygnaturze :) Jest kolorowa i oczo***na, ale zbytnio mnie to nie interesuje, bo przecież nie ma tu takich wymogów, jak do TapaTalka :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×