Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gutaj

SLDC / BH gdzie wybrać vps

Polecane posty

Witam, zastanawiam się z której firmy wybrać Vps'a, zależy mi aby był na nim vps, oraz była jak najbardziej korzystna oferta parametry - cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, że np vps za 80 zl ten z directem z biznes-host za 6 miesiecy kosztuje tam 280 zl, a gdy kupi się wpln, przez wht np. to wychodzi 140zł za 6 miesiecy to już jest grosz, jak za taką maszynę. W SLDC, są też bardzo dobre oceny, ale niestety nie ma wpln, które w tym wypadku pozwalają jeszcze sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że tak łatwo kupić wpln na forum ?? Z ciekawości próbowałem i nic, zero odzewu, poza tym... nie bądźmy już tacy pazerni, skoro masz w BH promocje gdy wykupujesz usługę na dłużej, to nie ciśnijmy dalej i nie szukajmy tańszego rozwiązania (Skoro jest to już tańsze rozwiązanie) daj komuś palec, a weźmie całą rękę, Dobra usługa kosztuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych dwóch to SLDC, wlasciwie od roku mam z nimi totalny spokoj. bizneshost to amatorszczyzna i opryskliwy support

 

Nie doświadczyłem amatorszczyzny lub opryskliwego supportu. Wręcz przeciwnie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Za amatorszczyznę mogę natomiast uznać Twój wpis. Zaniżają poziom dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialem po prostu na pytanie matolku, nic na to nie poradze, ze zarowno na tym forum jak i w kontaktach bezposrednich odnioslem takie wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialem po prostu na pytanie matolku, nic na to nie poradze, ze zarowno na tym forum jak i w kontaktach bezposrednich odnioslem takie wrazenie...

 

Czekaj, coś mówiłeś o opryskliwości? Mhm.

 

@OP - nie korzystałem nigdy z SLDC, ale BH mogę Ci z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że SLDC :) Wszystko pięknie śmiga za niewielkie pieniądze. Dodam jeszcze, że uptime mojego serwera wynosi 100% od 102dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś ofertę webh? Ann.pl ? nie jest taniej z kodami promocyjnymi? (w webh - 55%)

A co do tych 2 firm to obydwie są dobre...

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem z SDC ale BH mogę polecić z czystym sumieniem uptime 150dni (jak ktoś nie wierzy to pw) Byłby wiekszy gdyby nie mój restart.

Support mają bardzo dobry odpisują bardzo szybko, konkretnie i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz SLDC! Tanio, Support OK, nie miałem żadnych problemów od 3 msc.
Posiadam VPS i HOSTING

 

Co do BH zgadza się support opryskliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz SLDC! Tanio, Support OK, nie miałem żadnych problemów od 3 msc.

 

 

A daj teraz ping do Twojego VPS-a bo chyba ma jakiś problem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy nigdy ich nie miewace? Bo jeszcze się nie spotkałem z serwerownia zapewniającą 100% uptime a sporo ich przerobiłem przez ~12 lat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy nigdy ich nie miewace? ;).

 

No nie w tym rzecz

 

Ja nie piszę "żadnych problemów" w tym samym czasie jak wszystko leży bo to sugeruje nieprawdę dla innych użytkowników, którzy będą to w przyszłości czytali

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×