Skocz do zawartości
Infinity Tech

Amber Gold - kto lokował kasę ?

Polecane posty

Gość

Pawel_15 oja, za takie ostre teksty to ja bym dostał już bana od regdosa...

 

 

;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel_15 oja, za takie ostre teksty to ja bym dostał już bana od regdosa...

 

 

;;; )

 

 

A co Regdos "współpracuje" i cenzuruje hehe :D ??

 

Przypomniało mi się jak było głośno jakieś 2-3 lata temu o cynglu (płatny zabójca) , Artur Zirajewski.

Gość popełnił samobójstwooooo a pracował w zawodzie w którym wątpię aby miał skrupuły , taki paradoks i oczywiście wielka afera bo miał sypać na pewne osoby którym nie było to na rękę heh , po fakcie wszczęto śledztwa , pierdoły , że jak gryps się mógł przedostać do niego , paranoja istna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamikadze, 13% to dużo ?

raczej banki dają jakąś mizerje, dziś czytałem że z lokaty 5000 zł. można po odliczeniu podatku za rok "zarobić" jakieś 230 zł.

bez jaj, szkoda butów nawet ubierać, a dzięki ambergold to fama poszła że uczciwie się więcej nie da, heh, więc pewnie ludzie noszą kase do banków gratis ...

 

Cóż banki zarabiają na kredytach, nie na lokatach - dlaczego ktoś miałby dawać ci kasę? Z reguły z lokat zysk jest znikomy, one po prostu pokrywają inflację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby banki komuś dały kredyt, to najpierw muszą tą kasę od kogoś dostać (lokata), same nie drukują ile chcą,

jeżeli ja wiem po ile "sprzedają" moją kase, to za takie śmieszne trociny ja im mojej kasy nie "sprzedam",

a jak nie ma towaru to co będą sprzedawać ?

ja nie chcę aby ktoś dawał mi kase, chyba mnie nie zrozumiałeś, za to banki chętnie "chcą" ode mnie kase,

patrz jak mnie próbują omamić reklamami ;) problem w tym że "mało płacą" więc mojej kasy nie dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Edart to nawet nie chodzi o drukowanie. Banki produkują kasę, bo dla nich to tylko numerki, a dla człowieka, który potem to spłaca, to już niezupełnie są numerki. To jest nowoczesny system niewolnictwa. Polecam film "Zeitgeist".

 

A oprocentowanie, to fakt, że lipne... w Polsce już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby banki komuś dały kredyt, to najpierw muszą tą kasę od kogoś dostać (lokata), same nie drukują ile chcą,

jeżeli ja wiem po ile "sprzedają" moją kase, to za takie śmieszne trociny ja im mojej kasy nie "sprzedam",

a jak nie ma towaru to co będą sprzedawać ?

ja nie chcę aby ktoś dawał mi kase, chyba mnie nie zrozumiałeś, za to banki chętnie "chcą" ode mnie kase,

patrz jak mnie próbują omamić reklamami ;) problem w tym że "mało płacą" więc mojej kasy nie dostaną.

 

Gdyby banki polegały na pieniądzach z lokat i na nich opierały swoją polityke kredytową i finansowały z nich kredyty to już dawno poszłyby z torbami ;)

 

Wartość wszystkich kredytów jest wielokrotnie większa niż wartość wszystkich lokat - w systemie bankowym to się nazywa "kreowanie pieniądza bankowego" - to dosyć skomplikowany proces, zainteresowani mogą zacząć szukać od http://pl.wikipedia.org/wiki/Kreacja_pieni%C4%85dza ;)

 

W wielkim uproszczeniu banki pożyczają pieniądze, których nie mają fizycznie, czyli tak jak Sponsi pisze - dla nich to numerki w księgach, a ludzie spłacają żywą gotówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ZooMpl no to podobne rzeczy w Zeitgeist opisują.

 

Ale wiesz... zaraz regdos da nam procenty, bo "politykujemy"... albo przyjdzie inny cwaniak i powie, że "no co, nic złego w tym nie ma"...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×