Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[skrypt] mailing

Polecane posty

Nie lepiej samemu napisać soft do wysyłki mailingów?

Tworzenie grup, odbiorców, szablonów wysyłki, kolejkowanie wiadomości w MySQL.

Do tego cron i wysyłanie paczkami po 500 - 1000 maili co 5-10 minut.

U mnie spisywało się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym i darmowym programem jest FUMP. Wygląda dość topornie ale posiada wszystkie niezbędne funkcje. Jest też dostępna płatna wersja. Ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×