Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SanKen

Pytanie o VPS w ATMAN do 50zł b.

Polecane posty

Witam związku z wznowieniem się problemów w Gdańsku... Chciałbym poznać ciekawe oferty serwerów VPS do 50zł.

Poszukuje VPS o następujących parametrach:

 

Transfer: 600GB(chciałbym tak do 1TB)

Dysk: Ile kto da :) (to nie ma znaczenia,ale min)

RAM: 2GB(gwarantowany 1GB)

Procesor: +2GHz (preferowałbym coś na E3,5-xxxx, z jak najwyższym taktowaniem) [1rdzeń]

 

Na serwerze planuję TS3 to też proszę o oferty firm od których nie dostane kopa... po pierwszym "ataku", serwerek gry csgo. (Nie wypisywać mi bzdur o XEN, wole OpenVZ).

 

Dlaczego, atman ? Ponieważ wszędzie w Polsce już byłem i cały czas problemy... Może teraz spróbuję coś PEWNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisz do globalnetwork i poproś o przygotowanie oferty specjalnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do globalnetwork i poproś o przygotowanie oferty specjalnej ;)

 

Oni mają gigabitowy port z tego co pisali, co może powodować duże problemy w odfiltrowaniu nieporządanego ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu jest fajnie, zobacz ofertę biznes-host.pl / mintshost.pl

 

On już miał serwer w logout.pl/vps4u.pl więc potrzebuje czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może Slaskdatacenter?

 

Dlaczego, atman ? Ponieważ wszędzie w Polsce już byłem i cały czas problemy... Może teraz spróbuję coś PEWNEGO.

 

Widzisz gdzieś tutaj jakieś powiązanie ?

 

Co do Poznania biznes-host ceni sobie stabilność maszyn,a co za tym idzie OUT jeśli masz problemy z obciążeniem łącza...

 

Słyszałem o globalu że są kolokowani w ATMANIE to prawda, filtrów nie potrzebuje,ale nie chciałbym bym został wydalony za 1 incydent.

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filtrów nie potrzebuje,ale nie chciałbym bym został wydalony za 1 incydent.

 

No właśnie potrzebujesz odfiltrowanego pasma, albo Ty albo Twój dostawca. Inaczej jak pójdzie atak nie ważne czy spoofowany czy odbite pakiety od dnsów i root serwerów (ostatnio modna zabawka) to dostawca musi zapanować nad tym, a to bez filtrowania się nie uda

 

Czy hostem.pl też już zaliczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @up

 

Nie nie byłem tam,ale widzę że nawet nie zawitam, dziwnie pakiety mają... A łącze 10MB mi tak nie za bardzo wolałbym nic 100mb.

 

Napisałem do Global zobaczę co odpiszą, a jak nie to odświeżę temat. Dziękuje za wypowiedzi. A Gdańsk coraz bardziej mnie nie lubi...

 

Najlepsze jest to że ataki nie idą w moim kierunku, a straty na TS sięgają do 40% OUT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No global wylądował mi z ceną... Może i okazyjną,ale niestety szukam coś taniej. Jakieś propozycje, odnośnie tematu się znajdą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Powiem ci tak. Zastanów się czy nie chcesz jednak dopłacić do lepszej jakości niż zaraz znowu tworzyć temat lub odświeżać ten bo jednak firma X poleciała po jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie firma, tylko lokalizacja... Dopłacić to mogę tyle ile w temacie, ponieważ więcej to mi się nie opłaca za sam TS3 i CSGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie firma, tylko lokalizacja... Dopłacić to mogę tyle ile w temacie, ponieważ więcej to mi się nie opłaca za sam TS3 i CSGO...

To czy to jest 'sam ts3 i csgo' nikogo nie interesuje. Atman nie jest budżetową lokalizacją, więc albo dopłać albo poszukaj innej lokalizacji. Sam transfer jest wart z połowę Twojego budżetu, nie mówiąc o serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z wyżej tutaj wymienionych może coś więcej powiedzieć na temat ŚląskDataCenter ? Głównie mi chodzi o support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×