Skocz do zawartości
haribol

Tanie domeny .pl i waw.pl (polska i regionalna)

Polecane posty

Witam.

Szukam taniego rejestratora domen .pl i .waw.pl lub .warszawa.pl

Mogą to być dwa oddzielni usługodawcy.

Zależy mi na niskiej cenie przedłużenia i niskiej cenie ewentualnego przeniesienia do innego usługodawcy.

Wiem, że tanie regionalne są w hosticie. Dzięki z góry na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po domeny regionalne zapraszamy do nas. Cena rejestracji to 2,90 zł netto, a odnowienia 13 zł netto. Do tego brak limitów i konieczności przedłużania domen zarejestrowanych w promocji. Pełny cennik znajduje się tutaj: http://2be.pl/cennik_domen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MasterNET.pl, tylko do końca stycznia regionalki po 2zł netto bez żadnych zobowiązań i dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio postanowiłem przenieść się do Forpsi / AlphaNet - stopniowo jak mi na kolejne domeny będzie przychodził czas tak zrobię.

Ceny wystarczająco niskie (.pl 9,90 / 45, .com.pl 7,40 / 35, .miasto.pl 2,40 / 15 netto).

 

A zaletą dla mnie jest dostępność kodu authinfo bezpośrednio w panelu, więc w razie "W" nie ma potrzeby wypełniania żadnych papierków, jak dla przykładu w OVH (gdzie miałem zamiar się przenieść, ale jednak nie z tego właśnie powodu). Ponadto jest to bezpośredni partner NASK - osobiście wolę utrzymywać domeny u takich niż w firmach nie będących bezpośrednimi partnerami NASK (jakoś takie mam przekonanie co do tej kwestii).

 

 

PS. Za przeniesienie .pl pomiędzy rejestratorami się nie płaci, a przynajmniej u większości usługodawców. Choć niektórzy wiążą transfer do siebie z koniecznością przynajmniej jednorazowego odnowienia.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×