Skocz do zawartości
Kolopik

Sprzedam portal typu kwejk.

Polecane posty

Witam, posiadam na sprzedaż prawie roczny portal Besty.eu / Najsy.pl

 

Domena Najsy.pl ważna do: 2013-09-26 (Aftermarket)

Domena Besty.eu ważna do: 2013-02-28 (OVH)

 

Oddaje Awstats do Wasz dyspozycji: http://najsy.pl/awstats/

 

Screen z google webmasters:http://tuxi.pl/images/57besty.jpg

 

Zaindexowanych stron mamy ponad 22k, serwis zdobył PR3. Ilośc zarejestrowanych uzytkowników wynosi ponad ok 200.

 

Skrypt strony został delikatnie przerobiony, generuje tzw NAJSY czyli obrazki z tekstem - nic wielkiego, ale jakiś tam bajer ;p Ostatnio seriws zostal przeze mnie zaniedbany. Oczywiście razem ze stroną daję fanpage liczacy prawie 3k żywych fanow.

 

Serwis sprzedaję, ponieważ potrzebuje pilnie kasiory.

 

Na wszelkie pytania odpowiem na PW.

 

Czekam na wszelkie propozycje cenowe, bo nie jestem w stanie określić ile mogę chcieć, po prostu potrzebuję kasiory...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu portal jest prawie roczny a statystyki są z 4 miesięcy?

Jakis czas temu zwiększył sie ruch na stronie Najsy, dlatego też musialem przejśc na lepszy serwer VPS, o czym zresztą pisalem na WHT.

Statystyki naliczane są od momentu przesniesienia strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęli wrzucać zdjęcia i obrazki (czasem obraźliwe, ale teo usuwam). Są to zdjęcia ludzi tzw gibusów

 

Nie no to raczej nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś zarabia. Na tej reklamie z lewej w ciągu dwóch miesięcy nastukalem 33zł w cashfly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Serwis został juz sprzedany :) Jak juz mówiłem temat dotyczył innej strony www, której już nie posiadam.

 

Ponadto mimo to, że pisałem, iz zlaeży mi na czasie to ciągle przeciągaleś transkację, no sorki, ale wytłumaczyłem Ci, że potrzebuję szybko kasy na koncie. Postawiłem na nogi stu znajomych, a ty mi piszesz, że jesteś zmęczony i załatwimy to jutro (wczoraj to samo napisałeś, więc postanowiłem nie tracić na Ciebie czasu, bo miałem trzech innych zainteresowanych, którzy bez problemu byli w stanie od razu wziąć portal.

 

Na WHT robiłem już wiele biznesów i nigdy nikogo nie wykręcile i zamiaru nie mam tego robić, jak widać nie ukrywam swoich danych. Allegro to dla mnie strata czasu i pieniędzy. Gdybym chciał się bawić w Allegro, od razu wystawilbym aukcję, a nie bawił się na WHT - ewentualnie bym podlinkował. Nia sądzilem, że jesteś taki mściwy :)

 

 

Co do mojej anonimowości to sam proponowałeś Paypala, gdzie potrzebny jest tylko adres e-mail :) Gdybyś wybrał przelew wyslalbym Ci 100% swoich danych :)

 

Poza tym sam mialem do Ciebie obawy, bo zadawaleś dziwne pytania, pomimo, że wrzuciłem link do awstats to pytałes ile jest uu.

 

Nie ma co drążyć tematu. Seriws został juz sprzedany, a transkacja trwała 15min.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co?! Jakie lewe konto miałem? Teraz to przeginasz... Mam ciągle swoje konto, z którego mi kasę ktoś kradnie, co wpłata to rąbią mi forsę. Pisałem o tym nawet na tym forum, a nie posiadam żadnego lewego konta. Nie oskarżaj mnie o lewiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciągle swoje konto, z którego mi kasę ktoś kradnie, co wpłata to rąbią mi forsę.

Mody, proszę o litość, ale powstrzymać się nie mogłem...

 

@Kolopik, to się nazywa podatki :)

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mody, proszę o litość, ale powstrzymać się nie mogłem...

 

@Kamikadze, to się nazywa podatki :)

Kamikadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody, proszę o litość, ale powstrzymać się nie mogłem...

 

@Kolopik, to się nazywa podatki :)

Znajdz na WHT moje stare posty na temat PP, nawet rozmawiałem z osobą, która jakimś cudem podpięła swój email pod moje konto. Będziesz starał mi się coś wmówić na silę, czy dasz spokój?

 

Tego mi tylko brakowało. Publiczności, która jest w temacie i neguje to, co piszę, brafffciaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdz na WHT moje stare posty na temat PP, nawet rozmawiałem z osobą, która jakimś cudem podpięła swój email pod moje konto. Będziesz starał mi się coś wmówić na silę, czy dasz spokój?

 

Tego mi tylko brakowało. Publiczności, która jest w temacie i neguje to, co piszę, brafffciaaa!

Wyluzuj, naprawdę. Sprawy nie znam, nie komentuje, nie interesuję się.

 

Chodziło o zlepek zdań:

 

"Mam ciągle swoje konto, z którego mi kasę ktoś kradnie, co wpłata to rąbią mi forsę."

"Kolopik, to się nazywa podatki."

 

Żarcik taki, nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, naprawdę. Sprawy nie znam, nie komentuje, nie interesuję się.

 

Chodziło o zlepek zdań:

 

"Mam ciągle swoje konto, z którego mi kasę ktoś kradnie, co wpłata to rąbią mi forsę."

"Kolopik, to się nazywa podatki."

 

Żarcik taki, nic więcej ;)

Dobra, dobra :P

 

 

PS Temat można zamknąć, bo serwis sprzedany, a zrobil się niepotrzebny offtop. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×