Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Uploader.pl leży i kwiczy. Czy to nie ci sami co ostatnio zasadzili LeaseWeb ? Wygląda na podmianę index i wyczyszczenie całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest przecieżżałosne. Polacy od utraty bramki w ogóle się nie starali. Tak jakby zupełnie nie wiedzieli, o jaką stawkę grają...

 

Chcesz przez to powiedzieć, że przed strzeleniem gola się starali? Buhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@pedro ale za to biegali. W poprzednich meczach raczej udawali tyczki treningowe do slalomu z piłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woooow, biegali ;)

 

Ja w ogóle nie rozumiem tego jarania się tą grą wczoraj. Zagrali mecz b. przeciętny, a niektórzy dziennikarze pieją, jak by Brazylię 6-0 pojechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki agent: http://www.webhostingtalk.pl/topic/45265-dzwieki-komputera-na-serwerze-vps-windows-serwer/

 

Szkoda, że sam za-czołem niewiele posiada :D

 

Wybrane cytaty dla leniwych:

 

 

serwerem vps za-czołem od nie dawna

 

 

To też na nic sie z dało. do chodzę do wniosku że serwery vps to jeden wielki !!SHIT!! Nie dość że niema płynności w odtwarzaniu plików to jeszcze się co chwila wiesza.

 

 

serwerom mowie NIE!!!!!!!!!

 

zamykam temat

 

Cóż za zbuntowana jednoosobowa bohema

 

@Waleq - A U17 przerąbała u siebie z Armenią 1-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woooow, biegali ;)

 

Ja w ogóle nie rozumiem tego jarania się tą grą wczoraj. Zagrali mecz b. przeciętny, a niektórzy dziennikarze pieją, jak by Brazylię 6-0 pojechali.

 

Oj bo się pewnie naoglądali: Jesteś zwycięzcą! i juz sami nie wiedzą kto wygrał :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby zmienić temat od polskiej "reprezentacji", ale nie odbiec daleko od tematu kupy. Zostałem ostatnio przez córę orżnięty, od klatki do stóp. Strzeliła jak rasowy snajper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za odwołaniem Hajki ze stanowiska głosowało 93%, problemem okazuje się być frekwencja, jakby skoczyła o 2% to by ją odwołali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Bufetową odwołano to i tak nie straciłaby stanowiska, tylko oficjalna nazwa pełnionej funkcji by się jej zmieniła. "Demokracja" w wydaniu Donalda T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że mieszkam teraz w normalnym kraju ... ;)

 

Czasami jak czytam newsy z Polski to normalnie S-F.

 

PS. Łukasz, fajny artykuł na masz na swojej stronie:

Taniocha też może być zabawna

 

Najlepszy tekst: "Można by rzec, że Francuzom zupełnie się w dupach poprzewracało!" ;)

 

Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że dałem linka ...

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Jak ja się cieszę, że mieszkam teraz w normalnym kraju ... ;)

Pozazdrościć... no ale pomarzyć o normalnym kraju zawsze sobie można :)

 

 

 

Pobawiłem się jedną noc, napisałem do firmy dzierżawiącej ten chłam co o ich serwerach, o nich samych i ich matkach myślę i zakonotowałem sobie, aby nigdy nie współpracować z tą firmą.

Niszczysz system !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Siema!

Tęskniliście? :P
Dobra wiem, że nie, teraz jakoś gościnnie na WHT.

Dalej wojny? Czy dupencje siadły?

 

W temacie nie jestem jeśli chodzi o piłkę, ale wiem, że przegraliśmy, tak? Czy się mylę? Generalnie jakoś nie jara mnie ten sport. Wolę WRC i F1 ;) No ale niech sobie "chłopacy kopają" tę piłeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irek: najlepszy tekst o emigrantach, jaki ostatnio widziałem: "Ludzie emigrujący z Polski tracą niepowtarzalną szansę na życie w komedii". Ze swojej strony dodałbym jeszcze, że jest to czarna komedia. I nie gniewam się, że linkujesz czy cytujesz, w końcu sam to umieściłem w sieci :)

 

@Paweł: ucz się języka i też emigruj, kto Ci broni?

 

@Andrzej: Ja lubię piłkę, ale "reprezentację" Polski w piłce kopanej olałem już parę ładnych lat temu, zdaje się po MŚ w Korei. Nie śledzę terminarza ani wyników, oszczędzam sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja powiem wam jak dzisiaj dałem czadu to mnie już gówno ten mecz obchodzi :)

 

Dali dupy trudno ich sprawa, ich dupy, ich faceci :)

 

 

Ale sukcesem jest ruch w meczu. Jedyne na plus. Bo po co stać jak można utrudnić rywalowi grę i zrobić cięższy trening ruszając się dookoła nich. :)

 

 

Obecnie mam inne problemy niż polska reprezentacja, więc wstrzymuję się od tego tematu D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

GrandBB ja też odpocząłem... a teraz co jakiś czas wracam, heh. Dobrze człowiekowi to robi.

 

A HGW że nie odwołali... cóż... po 89tym SB-cji nie zależało na tym, aby Polacy mimo wszystko się nauczyli - tfu - demokracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najśmieszniejsze jest to że w Warszawie byli uprawnieni do głosowania osoby nieżyjące :)

 

Jakaś babka zobaczyła że jest uprawiony jej brat, który zmarł w 2005r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda słów obleżenie bramki non stop plus kolo 180 kibiców nie doleciało na mecz bood9 rano wystartowac nie mogli najpierw mgła poźniej awaria samolotu i ściagac technika z czech gdzie na lotnisku są 3 firmy serwisowe ale nie maja podpisanych umów z ta firma lotnicza cala Polska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny i nasze ku*wy nie mają tlenu : ) ale brechy... toż to oni są totalnym dnem!

 

Fajnie to wyglądało, kolację akurat jadłem to popatrzyłem :D

 

 

szkoda słów obleżenie bramki non stop plus kolo 180 kibiców nie doleciało na mecz bood9 rano wystartowac nie mogli najpierw mgła poźniej awaria samolotu i ściagac technika z czech gdzie na lotnisku są 3 firmy serwisowe ale nie maja podpisanych umów z ta firma lotnicza cala Polska ;/

 

Masz, wklej sobie, bo aż oczy bolą => ,. (wielkie litery robi się z SHIFTEM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×