Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

A już myślałem że neostrada mi coś szwankuje...

 

 

Badanie wp.pl [212.77.100.101] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=982ms TTL=250
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=900ms TTL=250
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=558ms TTL=250
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=422ms TTL=250

Statystyka badania ping dla 212.77.100.101:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 422 ms, Maksimum = 982 ms, Czas średni = 715 ms

Trasa śledzenia do wp.pl [212.77.100.101]
przewyższa maksymalną liczbę przeskoków 30

1 2 ms 1 ms 1 ms 10.0.0.1
2 56 ms 21 ms 19 ms war-bg2.neo.tpnet.pl [83.1.4.13]
3 20 ms 20 ms 21 ms war-r2.tpnet.pl [80.50.157.49]
4 25 ms 25 ms 26 ms gda-r1.tpnet.pl [194.204.175.90]
5 130 ms 114 ms 195 ms z-wp-gda-ar1.tpnet.pl [213.76.0.166]
6 84 ms 173 ms 203 ms rtr4.rtr-int-1.adm.wp-sa.pl [212.77.96.73]
7 295 ms 275 ms 279 ms www.wp.pl [212.77.100.101]

Śledzenie zakończone.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ehh szalony dzień :)

 

Jadąc na egzamin dostałem telefon od globala że będą prowadzone migracje na nową matkę i mój serwer także w nich będzie uczestniczył i 10 minut przed egzaminem drugi telefon że są problemy techniczne po przenosinach, ale backup jest. No tak mi się ręcę trzęsły na egzaminie że głupoty plotłem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To tworzenie stron widziałem, dobre. Ale gościu jest pełen przeciwności, bo niby nie robi lipy za taniochę, a potem rzuca żenujące ceny. Zresztą i tak nie ma nic do pokazania na swoim "portfolio".

 

Kamikadze trzeba było powiedzieć, że "przepraszam, ale stresuję się, bo czeka na mnie robota" i może temat by zszedł na to i egzaminatorzy by Ci SZUHĘ dali : ) że wiesz, szacun ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie no zdałem :) Jeszcze wtorek i fajrant mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tworzenie stron widziałem, dobre. Ale gościu jest pełen przeciwności, bo niby nie robi lipy za taniochę, a potem rzuca żenujące ceny. Zresztą i tak nie ma nic do pokazania na swoim "portfolio".

 

Kamikadze trzeba było powiedzieć, że "przepraszam, ale stresuję się, bo czeka na mnie robota" i może temat by zszedł na to i egzaminatorzy by Ci SZUHĘ dali : ) że wiesz, szacun ; )

Patrz co znalazłem.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/40888-zatrudnie-grafika-komputerowego-do-tworzenia-gry-komputerowej/

 

 

Nawet na WHT się pojawił we własnej osobie pan "byznesmen" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Pytanie skierowane do osób mieszkający w UK. Co sądzicie o Islamizacji, czy jest tak jak na tym filmiku klik? Swoją drogą nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak on z Belgii to nic dziwnego... głównie przez wciskanie nam eurokołchozu na potęgę mamy coraz gorzej, bo mogliśmy iść "troszkę" inną drogą, to wtedy rzeczywiście by z Zachodu do nas przyjeżdżali do pracy... i po naukę. Ale nie, k... trzeba było rozdać kraj eurolewakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świat teraz jest na tyle skomplikowany że średnio nawiedzony ochlaptus potrafi stworzyć własne tezy dlaczego

jest bieda i wojny itd.

np. wg mnie to bardzo pradwopodobne że to wina krów, jak słychać, krowy wydzielają więcej co2 niż wszystkie auta i fabryki i ludzie, więc to one odpowiadają za globalne ocieplenie, może i za dziure ozonową, a co za tym idzie masa kasy jest pochłanaiana aby zapobiec skutkom i dlatego jest bieda, a w skrajnych przypadkach wybuchają wojny, więc aby pozbyć się problemów świata trzeba wytłuc wszystkie krowy, co nie jest niestety proste z politycznego czy wyznaniowego punktu widzenia bo w niektórych krainach te stworzonka są uważane za święte,

no i problem jest, jak widać niewiele brakuje do szczęścia ale nasi politycy z całego świata mają związane ręce, aby jakiegoś globalnego konfliktu nie wywołać przez krówki, hehehe,

w podobny sposób pewnie się da udowodnić winę np. szczurom ( chyba nawet gdzieś przez takiego szczura była awaria w elektrowni atomowej bo kable przegryzł, a jak to nie prawda to odpowiednie służby znajdą szczura co się przyzna, hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za wszystkie klęski, wojny, nieszczęścia i niepowodzenia odpowiedzialny jest Homo Sapiens - krowa, szczur, gnida i menda w jednym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH od 16 godzin nie potrafi zarejestrować domeny, zamówienie oczywiście opłacone od razu, kasę dostali błyskawicznie (potwierdzenie dostałem od nich). Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tanie mięso psy jedzą ;) A mogłeś u nas zarejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procedura dla domen .it jest wydłużona, u każdego rejestratora taka sama sytuacja wystąpiłaby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procedura dla domen .it jest wydłużona, u każdego rejestratora taka sama sytuacja wystąpiłaby,

 

Damian, wcześniej jednak trwało to krócej ;)

 

Tak czy siak, już klepnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Nie mogłem, bo nie macie domen .it ;)

 

Mamy, mamy, tylko nie wbiłem jeszcze w system, moja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×