Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FilipS

[Zlece] Migracja z cPanel do DirectAdmin

Polecane posty

Witam,

zlecę wykonanie migracji z cPanelu do Direct admin ok 240 kont. Oferty proszę wysyłać na PW.

Budżetu nie podaję bo nie wiem ile to może kosztować.

Edytowano przez FilipS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżetu nie podaję bo nie wiem ile to może kosztować.

 

Budżet nie oznacza "ile może to kosztować", a "ile mogę na to przeznaczyć". To pole nie jest tutaj dla ozdoby, jeśli nie chcesz by post poleciał, to popraw to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Budżet nie oznacza "ile może to kosztować", a "ile mogę na to przeznaczyć". To pole nie jest tutaj dla ozdoby, jeśli nie chcesz by post poleciał, to popraw to.

 

Nie chcę sugerować ceny wykonania usługi. Liczę na to że firma czy osoba która będzie miała ją wykonać sama potrafi dokonać wyceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę sugerować ceny wykonania usługi. Liczę na to że firma czy osoba która będzie miała ją wykonać sama potrafi dokonać wyceny.

 

Czyli jak rozumiem, regulamin działu Ciebie akurat nie obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli jak rozumiem, regulamin działu Ciebie akurat nie obowiązuje?

 

Poprawione choć nie widzę o tym wzmianki w regulaminie a nawet samego regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Poprawione choć nie widzę o tym wzmianki w regulaminie a nawet samego regulaminu.

 

To źle patrzysz:

 

16639_10151423666141177_2126805890_n.jpg

 

Nie wiem po co tak komplikujesz budżet, skoro jest to maksymalna kwota, którą jesteś w stanie zapłacić. Nikt nie oczekuje od Ciebie deklaracji, że zapłacisz dokładnie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ LANcaster

Z drugiej strony, gdy zleceniodawcą jest osoba, która w ogóle nie orientuje się w tym, ile usługa może być warta i podaje zbyt małą kwotę - zostaje wyśmiany - a gdy podaje zbyt dużą maksymalną kwotę, naraża się tym samym na bycie oszukanym przez osoby, które widząc właśnie kogoś nie rozeznanego w temacie składają (oczywiście nie publicznie) oferty z taką wygórowaną ceną. Gwarantuję, że zdarzają się tacy "cwaniacy" (czy też naciągacze) po stronie zleceniobiorców, zdarzają się, w każdej branży, i gdy widzą okazję próbują w łatwy sposób zarobić wielokrotnie więcej niż faktyczna wolnorynkowa średnia cena takiej usługi. Dlatego osobiście coś zlecając - zabezpieczyłbym się przed tymi naciągaczami i nie podałbym budżetu wbrew regulaminowi, a najpierw poprosił o publiczne opinie co najmniej kilku osób z branży, które podpowiedziałyby widełki cenowe takiej usługi.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotr ma racje. Usługa ta może być warta 250 zł a zleceniodawca powie, że może dać za to 600 zł i tako przykładowy Jan Kowalski powie, że zrobi za 550. I jaki finał z tego. Każdy wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Oj dajcie spokój. Jak wiesz, co chcesz, to mniej więcej wiesz, ile za to możesz dać albo ile to mniej więcej kosztuje. Ogarnięcie takiego tematu to parę minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zupełnie niezorientowanych to nie jest 5 minut. Szczególnie, jeśli swoje poszukiwania wiedzy chce ktoś zacząć właśnie od określenia czego potrzebują tutaj w tym miejscu.

 

Ufff... udało mi się znaleźć przykład:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/33877-konfiguracja-serwera/

350 a 2199 to chyba spora różnica. Nawet jeśli kogoś stać na zapłacenie 6 razy za dużo, to czy tak to powinno wyglądać z etycznego punktu widzenia? Moim zdaniem nie.

I jak napisałem - to się zdarza w każdej branży, nie myślcie, że tylko o dziale IT mówię. Jak się ktoś nie zna na samochodach to przez mechanika-naciągacza może być oszukany itd. itp. Więc pokazywanie, że "nie znam się na rzeczy, jestem laikiem i w dodatku przy kasie" jest ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×