Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
unweb

VPS pod serwisy erotyczne

Polecane posty

Witam. mam kilka legalnych serwisów erotycznych z filmikami online.

Potrzebuję jakiegoś taniego VPS (chodzi o to, że zwykły hosting już nie wystarcza)

 

chodzi mi aby był dostęp do tworzenia subdomen, mysql, podpinanie domen..

 

zależy mi również aby wszystko było zainstalowane ( nie jestem zbyt obeznany co do zabezpieczeń hostingów i nimi zarządzanie)

 

Na sam początek - nie są wymagane bóg wie jakie konfiguracje, zużywam 50 gb transferu miesięcznie - zbyt duże obciążenie serwera i potrzebna własna maszyna.

 

Dziennie standardowo jest po 10-30 osób online.

(w zależności od serwisu).

 

Dysk o pojemności 5-10 GB wystarczy maxymalnie.

Prosiłbym o pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem różne ceny. Do 50 zł m/c

Nie mam póki co wymóg aby przepłacać i większość serwera nie wykorzystam.

Po prostu sam hosting już nie wystarcza.

Edytowano przez unweb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli treść na stronie jest legalna to polecam zapoznać się z naszą ofertą.

Dla Pana polecam VPS Starter z DA - 44 PLN miesięcznie.

W cenie jest wliczona gratis administracja.

 

Adres do oferty: mintshost.pl

 

Pozdrawiam,

Michał Korol

Edytowano przez mikorol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_290

Ale MintsHost.pl jest lepszą marką ;)

 

Bierz MintsHost.pl i nic więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale MintsHost.pl jest lepszą marką ;)

 

Bierz MintsHost.pl i nic więcej!!

Po przeczytaniu komentarzy na temat tej firmy jestem zdecydowany.

 

Tylko pytanie:

Czy przy opcji VPS Staerter bez direct admina, jest również darmowa pomoc techniczna, jeżeli byłby problem z konfiguracją?

 

Chciałbym po prostu użyć jakiś darmowy panel (a nie płacić jeszcze za licke D.A)

 

2. Nie ma możliwości zainstalowania od razu systemu wraz z Apache + PHP + MySQL + MyAdmin + FTP ?

(widziałem kilka firm które właśnie mają taką opcję.)

Edytowano przez unweb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale MintsHost.pl jest lepszą marką ;)

 

Bierz MintsHost.pl i nic więcej!!

 

Skąd się biorą takie osoby ? firma Mintshost nie ma chyba lepszego sposobu na reklamowanie się po za spamowaniem oraz tworzeniem fikcyjnych kont do promowania marki.

 

Lepiej wyjdziesz biorąc Cloud Hosting w Leaseweb , są bardzo tolerancyjni odnośnie erotyki gdy wybierzesz lokalizację w Holandii.

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą takie osoby ? firma Mintshost nie ma chyba lepszego sposobu na reklamowanie się po za spamowaniem oraz tworzeniem fikcyjnych kont do promowania marki.

 

Lepiej wyjdziesz biorąc Cloud Hosting w Leaseweb , są bardzo tolerancyjni odnośnie erotyki gdy wybierzesz lokalizację w Holandii.

 

Zależy mi na przystępnej cenie oraz wsparciu technicznym (patrz wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą takie osoby ? firma Mintshost nie ma chyba lepszego sposobu na reklamowanie się po za spamowaniem oraz tworzeniem fikcyjnych kont do promowania marki.

 

Lepiej wyjdziesz biorąc Cloud Hosting w Leaseweb , są bardzo tolerancyjni odnośnie erotyki gdy wybierzesz lokalizację w Holandii.

 

 

To nie jest nasze konto - użytkownik został powiadomiony by tak nie robił.

 

Czy przy opcji VPS Staerter bez direct admina, jest również darmowa pomoc techniczna, jeżeli byłby problem z konfiguracją?

 

Zawsze może do nas Pan pisać - chętnie pomożemy rozwiązać problem.

Także możemy zainstalować PHP, MySQL itp - wedle wytycznych od Pana.

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez mikorol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unweb@

Przystępna cena to bardzo ogólne pojęcie, niestety jak świat stary jest jedna zasada. Wiadomo, że każdy chce jak najtaniej, jak najlepiej, support the best itp. Tego nie nie da zrobić niskim kosztem, jeśli ktoś w to wierzy to życzę mu powodzenia.

 

Ostatnio ceny usług w Polsce znacznie spadły, spadły przez to, że wiele młodych firm (nie mam tu na myśli żadnej konkretnej) zaniżają ceny "pudrując" potencjalnego klienta śmietanką marketingową. Tyle razy na tym forum się o tym mówiło, ale jak wiadomo zawsze znajdzie się ten jeden ostatni.

 

Jeśli wybierasz budżetową usługę, nie licz na to, że będziesz miał super usługę, a jeśli tak to tylko do czasu, do kiedy dana firma będzie miała "stado" klientów i podejmie poważną decyzję o podwyższeniu ceny, aby wejść w inną grupę klientów.

 

Wybierając najtańszy serwer zawsze będzie on w grupie "klientów dzieciaków" co instalują cuda na serwerze, co jeszcze nie jest tak złe jak to, że jakaś firma postawi np 50 czy nawet więcej takich paskudnych serwerów VPS na serwerze matce. Dlaczego musi być 50 i więcej serwerów na danej maszynie, a nie np. 20? To proste, serwer kosztuje, im niższa cena, tym dana firma musi więcej umieścić takich VPS-ów na danej matce. Prosta ekonomia.

 

Pojedziesz pociągiem w 1 klasie zapłacisz więcej ale nie stoisz całą drogę w tłoku, wybór należy do Ciebie, albo zatłoczony serwer albo porządna maszyna która jest droższa z lepszym supportem.

 

Jeśli Twój serwis nie wymaga wysokiego uptimu, szybkiej reakcji z supportu (która jest w zasadzie żadna dla serwerów VPS root) to spokojnie możesz wybrać tanią usługę, tylko nie krzycz potem na forum, że nikt Ci nie odpowiedział na ticket przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unweb@

Przystępna cena to bardzo ogólne pojęcie, niestety jak świat stary jest jedna zasada. Wiadomo, że każdy chce jak najtaniej, jak najlepiej, support the best itp. Tego nie nie da zrobić niskim kosztem, jeśli ktoś w to wierzy to życzę mu powodzenia.

 

Ostatnio ceny usług w Polsce znacznie spadły, spadły przez to, że wiele młodych firm (nie mam tu na myśli żadnej konkretnej) zaniżają ceny "pudrując" potencjalnego klienta śmietanką marketingową. Tyle razy na tym forum się o tym mówiło, ale jak wiadomo zawsze znajdzie się ten jeden ostatni.

 

Jeśli wybierasz budżetową usługę, nie licz na to, że będziesz miał super usługę, a jeśli tak to tylko do czasu, do kiedy dana firma będzie miała "stado" klientów i podejmie poważną decyzję o podwyższeniu ceny, aby wejść w inną grupę klientów.

 

Wybierając najtańszy serwer zawsze będzie on w grupie "klientów dzieciaków" co instalują cuda na serwerze, co jeszcze nie jest tak złe jak to, że jakaś firma postawi np 50 czy nawet więcej takich paskudnych serwerów VPS na serwerze matce. Dlaczego musi być 50 i więcej serwerów na danej maszynie, a nie np. 20? To proste, serwer kosztuje, im niższa cena, tym dana firma musi więcej umieścić takich VPS-ów na danej matce. Prosta ekonomia.

 

Pojedziesz pociągiem w 1 klasie zapłacisz więcej ale nie stoisz całą drogę w tłoku, wybór należy do Ciebie, albo zatłoczony serwer albo porządna maszyna która jest droższa z lepszym supportem.

 

Jeśli Twój serwis nie wymaga wysokiego uptimu, szybkiej reakcji z supportu (która jest w zasadzie żadna dla serwerów VPS root) to spokojnie możesz wybrać tanią usługę, tylko nie krzycz potem na forum, że nikt Ci nie odpowiedział na ticket przez kilka dni.

 

Ludzie uczą się na własnych błędach, od czegoś trzeba zacząć - tak więc i ja chcę zacząć od czegoś i nabyć własnej wiedzy + doświadczeń, co z tego że wydam więcej kasy full opcja + niczego sie nie naucze?:- )

 

Pozdrawiam, hosting już wybrałem, Dziękuje wszystkim za udzielone posty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Twój serwis nie wymaga wysokiego uptimu, szybkiej reakcji z supportu (która jest w zasadzie żadna dla serwerów VPS root) to spokojnie możesz wybrać tanią usługę, tylko nie krzycz potem na forum, że nikt Ci nie odpowiedział na ticket przez kilka dni.

 

Mzone, ale przecież Ty masz tanie serwery VPS więc nie wiem czemu tak zniechęcasz do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanie są, bo są w promocji, to nie jest stała cena, koniec promocji jest 31 Grudnia 2012 roku.

No i nie porównuj nas do firm co na serwerach za 20 złotych pozwalają instalować serwery gry czy TS, my zapewniamy bardzo wysoką jakość usług i wysoki uptime dla serwerów, kup serwer i się przekonaj, na pewno nie będziesz czekać kilka dni na odpowiedź z helpdesku ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanie są, bo są w promocji, to nie jest stała cena, koniec promocji jest 31 Grudnia 2012 roku.

No i nie porównuj nas do firm co na serwerach za 20 złotych pozwalają instalować serwery gry czy TS, my zapewniamy bardzo wysoką jakość usług i wysoki uptime dla serwerów, kup serwer i się przekonaj, na pewno nie będziesz czekać kilka dni na odpowiedź z helpdesku ... ;)

 

Kup vps w Mintshost, BH, Ionic itp za 20 PLN i też nie będziesz czekać kilka dni na odpowiedź.

 

Problem jest tego rodzaju, że wraz ze spadkiem ceny by firma się utrzymała na rynku nie może spaść za bardzo jakość - inaczej taka oferta zostanie zweryfikowana i zniknie.

 

Klienci mało płacą ale wcale nie wymagają mniej. Jest oczywiście pewna granica, przy której firma zaczyna dokładać lub pogarszać jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz mój drogi tgx, punkt widzenia zależy od punktu spojrzenia.

Totalnie mnie nie zrozumiałeś, teraz usiądź, weź sobie ciasto ze świątecznego stołu ze do reki i czytaj tyle razy moją wypowiedź, aż to zrozumiesz.

Jeśli nie zrozumiesz nadal, no to trudno, podaruj sobie, w końcu są święta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to dlatego nie osiągasz jakiegoś sukcesu nawet przy tak długiej obecności na forum - masz średnio zdrowe podejście do dyskusji - nie dość że musisz mieć zawsze rację to jeszcze próbujesz wyjść z niej takimi dziecinnymi zagraniami...

 

Mnie na zarządzaniu uczyli że jeżeli ktoś nie rozumie co do niego mówisz/piszesz to znaczy że źle to robisz - pomyśl o tym siedząc przy stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na zarządzaniu uczyli że jeżeli ktoś nie rozumie co do niego mówisz/piszesz

Mnie na zarządzaniu uczyli, że nie warto z niektórymi ludźmi w ogóle prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.

 

Rozmówców dla siebie dobieramy samodzielnie, niestety nie będzie jak Ty chcesz, pomyśl o tym przy stole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmówców dla siebie dobieramy samodzielnie,

 

No wiem wiem "pany" nie gadają z byle kim, trzeba zasłużyć i mieć to samo zdanie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Przepraszam. Nie chce sobie robić wrogów, ani nikogo obrażać lub komuś podpaść...

tgx zrobiłem sobię przerwę od WHT na jakiś czas, z 2-3 tygodnie temu przychodzę i widzę kilka nowych osób na forum (i nie widzę niektórych starych... szkoda). Ty ostatnio wypowiadasz się w tępie tysiąc postów na minute, i każdy post to nowa pretensja do kogoś lub atak na kogoś.

Kochany Kolego, ochłoń. Wyjdź na spacer (dużo czas spędzony przed komputerem bez przerw źle działa - wiem to po sobie). Na serio mówię Ci to, bez żadnych nerwów, pretensjii innych sarkazmów. Przejdź się na basen lub pojeździj rowerem (koniecznie czymś to Cię zmęczy fizycznie) a napewno poprawisz swój humor :)

 

Pozdrawiam i życzę Szęśliwego Nowego Roku!

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_290

W każdej firmie, bez wyjątku, jest tak, że zapłacisz więcej - jesteś w kolejce do pomocy technicznej numer 1.

Jeśli płacisz 20zł/mc, to możliwe jest, że dostaniesz to co chcesz tego samego dnia, ale nie jest konieczne - w zależności od ilości zgłoszeń i tego, ile osób dających dużo do kieszeni zgłasza problem.

 

Jasne - szkoda stracić takiego klienta PRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×