Skocz do zawartości
look45

[VPS/WIRTUALNY/RESELLER?] Co powinienem wybrac?

Polecane posty

Witajcie!

 

Na wstępnie pragnę uprzedzić, że to jestem dość zielony jeśli chodzi o tematy które są na tym forum poruszane, dlatego proszę nie mieszać mnie z błotem.

Jestem tu po naukę i obiecuję szybką poprawę ;))

 

Od jakiegoś czasu, nosze się z zamiarem wykupienia jakiegoś taniego serwera VPS. Z tym nie byłoby problemu...

 

Mój problem zrodził się wczoraj.. gdy postanowiłem pod choinkę sprezentowac kilku osobom własne domeny oraz do tych domen - adresy mail oraz miejsce na strony www.

 

Mój problem polega na tym, że nie wiem co powinienem wybrać.

CHciałbym, aby to były możliwie oddzielne konta - w sensie każdy ma swój indywidualny dostęp do konfiguracji - wszystkiego co z poczta, domena i strona www zwiazane. Żeby każdy miał swój login i hasło.

 

Pytanie do Was, moi mili ;) Da sie to jakoś razem zebrać do kupy? żeby nie płacić za każdy hosting ( dla kazdej domeny ) oddzielnie - tylko jednorazowo, za jeden 'twór'?

 

Jakie rozwiązanie jest tutaj najbardziej optymalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony i pewny serwer reseller powoli na utworzenie każdemu swojego konta

 

Nie ładuj się w vpsy szczególnie te nie zarządzalne bo prezent musi działać żeby cieszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko reseller lub ewentualnie jakieś droższe rozwiązanie w postaci hostingu dedykowanego (np. vps zarządzany z panelem).

Na start wystarczy jednak mały reseller, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy i masz gotowe rozwiązanie na zarządzanie kontami.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam dla Pana usluge Reseller lub tani VPS z DirectAdminem.

Wszystko zalezy od budzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×