Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IT ISLAND

Laptop do pracy (biura) i rozrywki

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje jakiegoś nowego laptopa do pracy oraz rozrywki (gry) posiadam od nie dawna ASUS K50c, w celach biurowych nie powoduje jakichkolwiek u ciążeń jednak widząc parametry mało co pójdą jakieś gry. Dlatego też poszukuje nieco lepszego. Mój budżet obecnie to 1600 zł (Może być bez systemu jako, że posiadam oryginalną wersje XP i 7),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie w tej cenie będzie ciężko ale jeśli nie jesteś wybredny jeśli chodzi o takie rzeczy jak jakość wykonania, wydzielanie ciepła i czas pracy na baterii to szukaj czegoś z jak najmocniejszą kartą graficzną (bo procesory w lapkach to i tak najczęściej są duże na zapas).

Ja jak wybierałem znajomym wydajne laptopy to zawsze sugerowałem się tym:

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

oczywiście wiadomo że to nie jest idealne, ale jeśli widać że jakaś karta ma 2x większe wyniki od innej to wiadomo że jest lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przyłączę się do tematu. Co możecie polecić, niezbyt drogiego, czarny, 500 GB dysk, 4 GB RAM, mile widziana grafika z pamięcią 1 GB. Laptop nie przeznaczony do grania, ino do siedzenia w necie, ewentualnie jakieś starocie przeniesione z konsol (Animaniacs, Sonic etc). Samsung, Asus, inne firmy ? Dodatkowo jakaś podstawka chłodząca, coby się w robocie nie sfajczył po 18h pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być laptop do biura to może warto pomyśleć o jakimś HP? Nowe laptopy tej firmy nie są takie drogie, nawet ultrabooki, które są łatwiejsze w przenoszeniu. Sprawdź, czy parametry, które mają odpowiadają Twoim potrzebom. Dodatkowo można je kupić w korzystnych pakietach np. z drukarką (w sam raz do biura :)) albo innymi akcesoriami.

 

Pozdarwiamy,

Agito.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×