Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stfnl

[ZLECĘ] Konfiguracja+optymalizacja serwera Ubuntu/WWW/SQL

Polecane posty

Witam,

 

W okolicach stycznia będę potrzebował następującego zakresu usług:

 

-Podstawowa konfiguracja serwera EQ-4 (czyli aktualizacja+zabezpieczenie) - zaczynamy od czystego Ubuntu 12.10 (lub 12.04, jeśli taka będzie sugestia)

-Instalacja nginx lub lighttpd w najnowszych stabilnych wersjach (może być z paczki, może być kompilowane, w zależności od sugestii)

-Instalacja mySQL w najnowszej stabilnej wersji (j.w.)

-Instalacja eAccelerator/APC/coś podobnego

-Konfiguracja bind9

-Optymalizacja konfiguracji serwera WWW

-Optymalizacja konfiguracji mySQL (wszystkie tabele myISAM)

 

Na serwerze stoi jedna strona, gra internetowa. Liczba ludzi online - max.200 (w porywach 500, rzadko). Serwer jest zamulany ciężkimi zapytaniami SELECT/UPDATE, oraz ciągłym rebuildowaniem obrazów przy pomocy GD. Skrypty PHP nie są w 100% zoptymalizowane, ale z dobrą konfiguracją na EQ-4 te 500 osób powinno móc komfortowo korzystać ze strony, ale przy dużym obciążeniu robi się w chwili obecnej bardzo nieprzyjemnie.

 

Zgadzam się na oferty firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeśli chcesz mieć dobrze skonfigurowany i zoptymalizowany serwer, to możesz zapomnieć o tym z tym budżetem. W zasadzie jest to kwota za którą z reguły, przy dobrych wiatrach masz podstawową konfigurację maszyny. Jeśli zwiększysz budżet do 500-600zł, to chętnie podejmę się zlecenia.

 

Doświadczenie przy dużych, BARDZO obciążonych serwisach mam bogate - m.in: http://kotkowicz.pl/klienci.php

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nową wycenę - zależy mi na tym, żeby w końcu doprowadzić do optymalnej konfiguracji, która byłaby w miarę bezobsługowa i bezproblemowa, więc rozważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×