Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
internecik

Custom managed hosting pod duże forum

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję hostingu typu managed pod dość duże forum dyskusyjne działające na skrypcie IP.Board (1,5 mln postów, 100k użytkowników, miesięcznie pół miliona odwiedzin, 1 mln odsłon). Obecnie korzystam z serwera dedykowanego w OVH Intel® Xeon® CPU W3520 @ 2.67GHz i 4 GB RAM (to raczej ze sporym zapasem, zużywam 1-2 GB RAM).

 

Rozważam przejście na hosting typu managed ponieważ nie chcę zastanawiać się i wierzyć, że administrator wykonał wszystkie aktualizacje na czas czy też kiedy będzie mógł zająć się serwerem w przypadku awarii.

 

Lokalizacja Polska lub Europa. Potrzebuję 50 GB HDD i około 400 GB transferu miesięcznie. Co możecie mi polecić? Jaka firma oferuje hosting managed z wysokimi limitami? Oprócz zenbox.pl, bo ich ofertę już znam i szukam innych do porównania.

 

Z góry dziękuję.

Edytowano przez internecik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś ile GB miejsca potrzebujesz i ile miesięcznie transferu zużywasz. Bez tych danych myślę, że może być ciężko o wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Lokalizacja Polska lub Europa. Potrzebuję 50 GB HDD i około 400 GB transferu miesięcznie. Co możecie mi polecić? Jaka firma oferuje hosting managed z wysokimi limitami? Oprócz zenbox.pl, bo ich ofertę już znam i szukam innych do porównania.

 

Podeślij mi na priv numer telefonu do Ciebie - porozmawiamy i może uda nam się wypracować ciekawą ofertę dla Ciebie. Od nowego roku mamy w planach uruchomienie usługi która spełnia dokładnie wszystkie Twoje wymagania - proponujemy już teraz darmowy okres testowy i pomoc przy przenosinach danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×