Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lord101

Pytanie o ofertę webh.pl

Polecane posty

Witam, mam oblegany serwer minecraft 15 slotów, wszystkie są ciągle zajęte, dlatego zainteresowała mnie oferta webh.pl żeby móc postawić te "50 slotów" na ofercie VPS Premium. Tylko mam pytanie czy po zakupie usługi dodatkowej "Serwery gier" można tam postawić serwer minecrafta? Pisałem do nich maila, ale jeszcze nie odpisali, a czas mnie goni, bo serwer już ma 6 dni i szkoda żeby nowi gracze nie mogli wbić, z powodu małej ilości slotów.

 

Już dostałem odpowiedź, można stawiać serwery do minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

O ile dobrze pamiętam, to po zakupie opcji dodatkowej można stawiać serwery mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer ciągle full, co jedna osoba wyjdzie to kolejna wbije, a webh.pl nawet nie raczy odpisać na maila, kiedy jest spodziewana aktywacja usługi i to firma która ma siedzibę 3km ode mnie ;(

 

Ktoś wie ile przeciętnie się czeka na aktywację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w niedziele w firmie mogą być tylko osoby odpowiedzialne za administrację i pilnowanie aktualnych serwerów czy są online i czy mają się dobrze, a nie cały dział handlowy itp.

Zdaje mi się, że po prostu ktoś od nich, był na forum akurat (a odpisywał w jednym temacie jakąś chwilę temu) i się nad tobą po prostu zlitował i ci to uruchomił.

według tego co mają napisane w FAQ to uruchamiają serwery w ciągu 24h.

Pamiętaj, że to też są ludzie i chcieli by w niedzielę odpocząć:)

Pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj a nie dziś, jak już ktoś przeczyta wiadomość, to wypadało by odpisać coś, a nie zostawiać pustą wiadomość. Nie chodzi mi ze nie włączyli chciałem wiedzieć kiedy można się spodziewać aktywacji. Jednak wszystko już działa, a usługa została włączona do 48h więc dość szybko jak na weekend co zasługuje na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×