Skocz do zawartości
karmax

hosting który utrzymuje serwery w beyond.pl

Polecane posty

Szukam sprawdzonej firmy, która swoje serwery utrzymuje w beyond.pl - zależy mi konkretnie na tej lokalizacji.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.beyond.pl...naj-nas#Kontakt

 

Tu masz linka do kontaktu, chyba lepszej pomocy niż od nich samych nie uzyskasz ;).

 

Eh, potrafię znaleźć kontakt do serwerowni - no ale myślisz że tak po prostu zdradzą mi kto się u nich hostuje? Nie sądzę... jeśli więc nie znasz firm które tam utrzymują serwery to z całym szacunkiem, ale proszę Cię o nie wypowiadanie się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogicom.pl i Blink.pl mają część swojej infrastruktury w Beyond.pl. Jeśli szukasz firmy, która ma tam serwery, to obie te marki są dobrym wyborem.

 

Usługi tych marek są także utrzymywane w innych DC: także w Poznaniu, a częściowo nawet w Berlinie. Co do zasady nie ma gwarancji fizycznej lokalizacji na shared hostingu, akurat ten jest w obu wypadkach w Poznaniu, ale nie w Beyond. W Beyond jest natomiast część dedyków i kolokacji. Zależy zatem, czy potrzebujesz firmy, która ma serwery w Beyond, czy to Ty chcesz być fizycznie w Beyond.

 

Swoją drogą - pytam z ciekawości - skąd aż takie mocne ukierunkowanie na to konkretne DC? Jest dobre, to prawda, ale przecież nie jedyne, a jednocześnie do tanich z pewnością nie należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Swoją drogą - pytam z ciekawości - skąd aż takie mocne ukierunkowanie na to konkretne DC? Jest dobre, to prawda, ale przecież nie jedyne, a jednocześnie do tanich z pewnością nie należy?

Zależy mi konkretnie na tym DC ponieważ uruchamiam pewną aplikację na e24cloud - a nie chce mi się dodatkowo bawić w konfigurację LAMPa z replikacją itp. - wolałbym aby ktoś inny się tym zajął. Nie mam dużych wymagań - potrzebuję przede wszystkim szybkiego dostępu wewnątrz tego DC do bazy mysql i malutkiego konta www (nawet 100MB mi wystarczy).

Edytowano przez karmax (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że e24 jest "odseparowane" od Klientów, którzy kolokują tam swoje serwery. Tzn. że wybierając jakiegoś hostera, który ma maszyny w Beyond, nie uzyskasz przez to istotnie lepszego dostępu do e24 niż gdybyś był w innym DC. Raczej nikt nie będzie spinał lokalnie swoich maszyn z infrastrukturą e24.pl. Szafy różnych Klientów w DC nie są co do zasady spinane ze sobą bezpośrednio, chyba, że strony są zainteresowane zapłaceniem za przekrosy, ale z mojego doświadczenia wynika, że DC wcale z entuzjazmem się do tego nie odnoszą i biorą spore stawki za takie połączenia.

 

IMHO spytaj w e24, czy to jest w ogóle możliwe, aby taki dostęp wewnątrz DC zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jest na innej infrastrukturze niż dedyko/kolo, aczkolwiek jeżeli usługa potrzebuje niskich opóźnień to jest to idealne:

rtt min/avg/max/mdev = 0.292/0.400/0.864/0.158 ms

Z drugiej strony lepiej było by zestawić to na e24 i mieć wszystko w "jednym" miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na innej infrastrukturze niż dedyko/kolo, aczkolwiek jeżeli usługa potrzebuje niskich opóźnień to jest to idealne:

rtt min/avg/max/mdev = 0.292/0.400/0.864/0.158 ms

Z drugiej strony lepiej było by zestawić to na e24 i mieć wszystko w "jednym" miejscu.

 

I o to mi chodzi, widzę że średnio znajdę taką firmę więc chyba faktycznie będę musiał to zrealizować na własną rękę w e24.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×