Skocz do zawartości
mcbarlo

Zakup switcha 16xGbit z SNMP

Polecane posty

Rozglądam się za niedrogim zarządzalnym switchem. Dwie cechy na których najbardziej mi zależy to 16 portów 10/100/1000 oraz obsługa SNMP. Reszta bajerów jest mi zbędna łącznie z portami SFP, ale jak już będą to płakał nie będę z tego powodu. :)

 

Z tego co się orientowałem dość fajnie zapowiada sie TP-Link TL-SG3216.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za niedrogim zarządzalnym switchem. Dwie cechy na których najbardziej mi zależy to 16 portów 10/100/1000 oraz obsługa SNMP. Reszta bajerów jest mi zbędna łącznie z portami SFP, ale jak już będą to płakał nie będę z tego powodu. :)

 

Z tego co się orientowałem dość fajnie zapowiada sie TP-Link TL-SG3216.

 

 

wszystko zależy od tego jak duże znaczenie ma cena ... bo ten wskazany przez Ciebie kosztuje 500-600 zł , a ten proponowany przez bellerofonta - 900-1000 (zobacz sobie tutaj , bo możesz kupić taniej niż na allegro).

 

Może dopisz jak interpretować określenie "niedrogim" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w cenie tego TP-Linka. Te 16p to i tak nieco na wyrost, wiec tymbardziej switch 24p jest mi zbędny. Switch będzie używany w małej sieci i sporadycznie będzie przez niego przerzucane więcej danych - dlatego potrzebne są gigabitowe porty. Do tego SNMP do monitoringu ruchu na portach i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×