Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

home.pl leży

Polecane posty

Gość

To gdzieś routing chyba do domu poszedł, bo ani ode mnie z TKT, ani z anonymouse.org, ani z teredo nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ok, mnie już też działa.

 

były pady

levytv_284.png

 

awarie aż do 11:14 były

 

Bez%C2%A0tytu%C5%82uihJym.png

 

Juz online jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgasło całe home.pl i nikt nie narzeka na amatorszczyznę albo stracone miliony?

Sponsi nic nie napisał o tym, że pewnie kasę na upgrade'y sprzętu zgarnęli komuniści?

Hipokryzja pełną gębą. To forum schodzi na psy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Zgasło całe home.pl i nikt nie narzeka na amatorszczyznę albo stracone miliony?

Sponsi nic nie napisał o tym, że pewnie kasę na upgrade'y sprzętu zgarnęli komuniści?

Hipokryzja pełną gębą. To forum schodzi na psy! ;)

 

bez przesady serwery padły w nocy od 0:00 czyli wtedy gdy jest najmniejszy ruch.

Awarie sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bellerofont ma trochę racji z nierównością traktowania poszczególnych hostingów.

Choć nie całe home.pl padło. Ja dla celów własnych monitoruję DNSy home (bo z nich korzystam dla własnej domeny) - z dns. i dns2. były we wspomnianym czasie problemy, szczęśliwie dns3. działał cały czas.

I to, że po północy to dla mnie osobiście jest zazwyczaj minusem, bo dużą część odwiedzin na swoich stronach mam z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont ja rozumiem, że jesteś kolejnym cwaniakiem, który nie za bardzo rozumie, o czym piszę, bo spijasz jak leci papkę propagandy, ale wypraszam sobie takie bzdury pisać pod moim adresem. Jak już trwasz w ignorancji i masz w d... co z tobą się wyprawia, to OK, ale nie atakuj drugiej osoby za to, że się z tym nie godzi.

 

A z padu home.pl pewnie, że się cieszę - kolejni cwaniacy, spece od marketingu... a potem ludziom trzeba tłumaczyć dlaczego coś nie działa, że Idea Web Server, że to tamto. Oby padało jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Nie często zdarza mi się popierać @Sponsi w jego ocenie świata postrzeganego, ale wybieg @bellerofont w jego kierunku to zwykłe chamstwo nie majace żadnego uzasadnienia oraz całkowicie odbiegające od jądra tematu. Dobrze, że kolega @Sponsi nie z tych, którzy zaraz wysiadują ławy sądowe, ale z czystej kultury to przeprosiny się należą. Zgodzę się z wpisem @bellerofont tym, że "To forum schodzi na psy!", ale podłoża upatruje właśnie w takich zachowaniach a nie merytoryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mało userów home jest na forum. Na ich facebooku kilka osób się bardziej denerwowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×