Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bobu1111

[sprzedam] Sprzedam portal z filmami online - 55 tys. UU/mc

Polecane posty

Witam,

 

 

Do sprzedania posiadam portal filmy

stop-limitom.pl

 

Strona od początku istnieje na tej domenie i została założona w maju 2011. Obecny PR domeny to 3. Niedługo wskoczy na 4, ponieważ strona jest regularnie katalogowana.

 

Domena jest opłacona do 2013-05-13

 

 

Statystyki google analytics z października 2012 roku:

 

 

- Odwiedziny: 116 168

 

- Unikalni użytkownicy: 70 093

 

- Odsłony: 656 378

 

 

Strona oparta jest o CMS Wordpress. Temat jest chroniony licencją na domenę stop-limitom.pl. Na innych instalacjach Wordpress'a nie będzie działał

smile.png

 

 

Serwer na którym funkcjonuje portal to Konto WPro na hostingu linuxpl.com.

 

Opłacony do 2013-10-26.

 

 

Główne zalety tego serwera to:

 

- Komercyjny serwer WWW - LiteSpeed Enterprise

 

- 500 GB transferu miesięcznie

 

- 100 GB pojemności

 

- Dowolna ilość baz MySQL Percona 5.1 i postgreSQL

 

Więcej informacji na temat serwera można przeczytać tutaj ->

link

 

 

stop-limitom.pl nakładem zaledwie 2-3 godzin pracy dziennie zarabia średnio 2500 zł miesięcznie.

 

 

Kupujesz:

 

 

1. Domenę (cesja)

 

2. Serwer (cesja)

 

3. Temat

 

4. Logo

 

5. Użytkowników

 

6. Kontrakty reklamowe

 

7. Bazę danych zawierającą ponad 1500 filmów

 

8. FanPage na facebook'u

 

 

Sprzedaż poprzez aukcję na allegro:

 

 

 

Kontakt: michal[@]stop-limitom.pl lub PW lub przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydział gospodarczy policji już pisał? czy trzeba się na to przygotować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dane firmy?

 

Koledze chyba chodziło o ten fakt:

 

stop-limitom.pl nakładem zaledwie 2-3 godzin pracy dziennie zarabia średnio 2500 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Dokładnie, przecież jak ktoś Cię podpali to będą Cię ścigać za to, że nie masz zarejestrowanej działalności, a zarabiasz tyle nie źle. Jeżeli oczywiście jest to realna suma, przy prowadzeniu Twojego portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dochód jest normalnie rozliczany w US tyle, że z osoby fizycznej. Nikt przez to nie robi żadnego problemu. Każda osoba fizyczna może posiadać dochody dodatkowe np. z tytułu umowy o dzieło, a takie dają sieci afiliacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dochód jest normalnie rozliczany w US tyle, że z osoby fizycznej. Nikt przez to nie robi żadnego problemu. Każda osoba fizyczna może posiadać dochody dodatkowe np. z tytułu umowy o dzieło, a takie dają sieci afiliacyjne.

 

Ok :) Sądzę, że problem wyniknął z tego faktu, że nie napisałeś od razu w jaki sposób generowany jest ten przychód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej chodziło o osiąganie dochodów z nielegalnej działalności udostępniania filmów bez praw autorskich do nich... śliski temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością przy 70 tyś UV zarabiasz miesięcznie 2,5 tyś zł. ^^ , pokaż dowody to uwierzę ale szczerze wątpię abyś takie posiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W linku do aukcji, który jest na początku są. dziwią mnie one trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy orze jak może... Czy mało jest sposobów na zarabianie na stronie ? Oprócz afiliacji można sprzedawać linki pozycjonujące jeśli domena posiada jakąś moc, banery poprzez allegro, playery premium (8zł za Leada) itp. Grosz do grosza i się ładnie kumuluje. Wystarczy trochę pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy orze jak może... Czy mało jest sposobów na zarabianie na stronie ? Oprócz afiliacji można sprzedawać linki pozycjonujące jeśli domena posiada jakąś moc, banery poprzez allegro, playery premium (8zł za Leada) itp. Grosz do grosza i się ładnie kumuluje. Wystarczy trochę pokombinować.

 

 

A to dobry żart , pokaż dowody (screenshoty - zrzuty ekranu) z tego Twojego orania i zarabiania 2,5 tyś zł miesięcznie :)

 

Miałem podobną stronę i przy wiele większym ruchu nie zarabiała powyzej 2 tyś zł.

 

Piszesz tak jakbyś nie miał zielonego pojęcia o zarabianiu a cena 20 tyś zł o.O ?? przestań oglądać amerykańskie filmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobry żart , pokaż dowody (screenshoty - zrzuty ekranu) z tego Twojego orania i zarabiania 2,5 tyś zł miesięcznie :)

 

Miałem podobną stronę i przy wiele większym ruchu nie zarabiała powyzej 2 tyś zł.

 

Piszesz tak jakbyś nie miał zielonego pojęcia o zarabianiu a cena 20 tyś zł o.O ?? przestań oglądać amerykańskie filmy ...

 

Robisz sztuczne zamieszanie...

Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem :huh:

Na aukcji są linki do dowodów zarobków o czym nawet piszą inni w postach wyżej ;)

 

Powtórzę jeszcze raz "każdy orze jak może". Tobie chyba jakoś to nie szło skoro nie potrafiłeś wykorzystać potencjału strony z jeszcze większym ruchem. Człowiek z branży zobaczył by również na stronach filmów playery premium, które dodatkowo generują LEADY po 8 zł

 

Skończmy może już tą dyskusję bo i tak do niczego nie prowadzi. Nie wierzysz mi? Nie musisz, przecież nikt Cie nie zmusza.

Edytowano przez bobu1111 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Robisz sztuczne zamieszanie...

Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem :huh:

Na aukcji są linki do dowodów zarobków o czym nawet piszą inni w postach wyżej ;)

 

Powtórzę jeszcze raz "każdy orze jak może". Tobie chyba jakoś to nie szło skoro nie potrafiłeś wykorzystać potencjału strony z jeszcze większym ruchem. Człowiek z branży zobaczył by również na stronach filmów playery premium, które dodatkowo generuja LEADY po 8 zł

 

 

Screeny nie działają , może troszke się zainteresuj własną aukcją.

 

Człowiek z branży :D ? a w jakiej Ty branzy jesteś : ) ?? leady generują gdy ktoś zakupi z tego playera coś a nie kliknie lol , mam uwierzyć , że miesięcznie masz np. po 100 CPL x 8 zł przy tym ruchu :D ? i co nazywasz leadem ?? to jest raczej CPS ten program który używasz ... o losie doprawdy ta Twoja branża musi być bardzo dochodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są chronione hotlinkiem. Troszkę techniki i się człowiek gubi co ??? Nikt mi jeszcze poza Tobą nie powiedział ze nie może podejrzeć screenów. Wykładasz się na najprostszych rzeczach, a masz się za nie wiadomo kogo.

 

Moja branża to filmy i seriale. Troszkę się orientuje co, jak, gdzie i kiedy w tym temacie.

Dobrze wiem co to jest Lead i jak dział. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile takich serwisów z playerami w sieci istnieje. A istnieją bo i się opłaca. Skontaktuj się z którymś i spytaj ile miesięcznie ludzie wysyłają smsów po 31 zł na których oni zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są chronione hotlinkiem. Troszkę techniki i się człowiek gubi co ??? Nikt mi jeszcze poza Tobą nie powiedział ze nie może podejrzeć screenów. Wykładasz się na najprostszych rzeczach, a masz się za nie wiadomo kogo.

 

Moja branża to filmy i seriale. Troszkę się orientuje co, jak, gdzie i kiedy w tym temacie.

Dobrze wiem co to jest Lead i jak dział. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile takich serwisów z playerami w sieci istnieje. A istnieją bo i się opłaca. Skontaktuj się z którymś i spytaj ile miesięcznie ludzie wysyłają smsów po 31 zł na których oni zarabiają.

 

 

Zaznaczam tekst i klikam "otwórz w nowym oknie" , zabezpieczenie hotlinkiem ? przecież to na aukcję poszło ?? po co maskuejsz link skoro jest on do informacji tylko ?

 

Twoja branża to złodziejstwo i czerpanie zysku z czyjejś pracy : ) równie dobrze można powiedzieć że jesteś złodziejaszkiem który kradnie z marketu czekolady , niczym się nie różni to co robisz od zwykłej kradzieży.

 

Nie mniej życzę powodzenia w sprzedaży , obyś się nie zdziwił tylko jak dostaniesz wezwanie na policję ;) i wtedy człowieku z branży filmy& seriale będziesz płakał tak jak już wielu ludzi z Twojej "branży".

 

 

PS: Po co ukryłeś dane abonenta domeny ? przecież wystarczy jedno pismo z policji do Allegro i mają Twoje dane na tacy ? lol , równie dobrze może ktoś wylicytować , nie zapłacić i się okaże że to policja podpuchę zrobiła eh , takich cwaniaczków już setki policyjni złapali bez większego trudu. Potem się okaże , że do zwrotu będzie kilkadziesiąt tysięcy złotych i od młodego wieku będziesz zwykłym dłuznikiem : / przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda, poważnie zainteresowana osoba będzie potrafiła otworzyć sobie te linki. Nie ma co zawracać sobie głowy ludźmi, którzy nic nie wiedzą o administrowaniu stronami i www.

 

Sokoro mogę mieć trochę prywatności to dlaczego miałbym z tego nie skorzystać? Odpowiednie służby owszem mogą szybko uzyskać moje dane personalne, ale innym nie są one w zupełności do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×