Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Infinity Tech

Zainwestuje w ciekawe strony

Polecane posty

Jak w temacie

 

Budżet 1000-5000 zł.

 

Warunki do spełnienia:

 

- ciekawy pomysł

- motywacja

- chociaż kilku punktowy plan realizacji projektu ;)

- możliwość zarobienia (nikt charytatywnie nie będzie przecież pracował)

 

Strona może też istnieć , bez różnicy , liczy się pomysł. Nie oczekuę rewolucji ale coś kreatywnego z sensem i polotem może liczyć na wsparcie finansowe i techniczne z mojej strony.

 

Dowolna branża warezy i erotykę też akceptuję.

 

Kontakt na PM, podam tel. dla zainteresowanych lub e-mail.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z doświadczenia powiedzieć, że trafienie na ciekawy pomysł na tym forum jest dość trudne.

 

Btw. Widzę, że biznes seedboxowy w rozkwicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisz chociaż preferowaną branżę. Mam ze 2-3 pomysły, które czekają na realizację, ale zawsze jakoś tak człowiek się zabiera za "fuchy" szybciej niż za swoje "genialne pomysły" ; )

 

No i czego oczekujesz za swoją inwestycję? Bo to też ważne...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz chociaż preferowaną branżę. Mam ze 2-3 pomysły, które czekają na realizację, ale zawsze jakoś tak człowiek się zabiera za "fuchy" szybciej niż za swoje "genialne pomysły" ; )

 

No i czego oczekujesz za swoją inwestycję? Bo to też ważne...

 

 

Podział zysków oczywiście ... jest to naturalne ;) w jakim stopniu to już do ustalenia , nie żądam też większości aby było to jasne.

 

Mam trochę gotówki bo jednego portalu się pozbyłem i oprócz kupna samochodu chcę znowu w coś wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale podział zysków z czego? Z reklam? Przez jaki okres? Do jakiej kwoty?

To są ważne kwestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale podział zysków z czego? Z reklam? Przez jaki okres? Do jakiej kwoty?

To są ważne kwestie...

 

Proszę Cię odbij od tematu , zadajesz tak głupie pytania ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

 

Nieźle, że konkretniejsze pytania zbywasz cwaniakując. To są bardzo ważne kwestie, np. jak sobie wyobrażasz taką inwestycję i jej zwrot.

Odbijam, a raczej wbijam - tu się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

 

Nieźle, że konkretniejsze pytania zbywasz cwaniakując. To są bardzo ważne kwestie, np. jak sobie wyobrażasz taką inwestycję i jej zwrot.

Odbijam, a raczej wbijam - tu się zgodzę.

 

Myślę, że takie kwestie ustala się indywidualnie w zależności od projektu, a nie ogólnikowo publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi mi o konkretne kwoty, ale chociaż stosunek, pi razy drzwi spodziewane terminy - tak samo, jak pytałem o mimo wszystko preferowaną branżę. Po prostu oryginalne ogłoszenie zawieralo rażąco mało informacji.

Oczywiście teraz nie ma to już znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

 

Nieźle, że konkretniejsze pytania zbywasz cwaniakując. To są bardzo ważne kwestie, np. jak sobie wyobrażasz taką inwestycję i jej zwrot.

Odbijam, a raczej wbijam - tu się zgodzę.

 

I po co takie rzeczy piszesz ? myślisz że jestem bankiem ? wpompuję 2 tyś zł i jak dostane 4 tyś to będzie ok ?

Inwestuję i się dzielimy cały czas, myślisz że głupi jestem ehm

 

Z resztą wspólny biznes z Tobą to strata czasu , przy każdej okazji byś tylko mówił jak to źle jest w Polsce etc.

Nie lubię bicia piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale dlatego o to pytam... z drugiej strony ja wpompuję swojej pracy za 5k... i no właśnie o to mi chodzi - oczekuję przynajmniej ogólnych ram.

Wiesz, skoro rozumiesz tylko tyle, że ja piszę na każdym kroku jak to w Polsce jest źle - to słabiutko z kumacją u Ciebie. Ale akurat na tym forum się do tego przyzwyczaiłem, że tu ciężko u ludzi z kumacją rzeczywistości.

 

Zresztą już nawet nie chodziło o mnie, chodziło w ogóle o to ogłoszenie, że słabo przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Inwestuję i się dzielimy cały czas (...)

 

Zdaje mi się, że właśnie między innymi o takie ogólne kwestie pytał Sponsi i raczej nie ma się o co obrażać, a można by to co napisałeś i ciut więcej napisać. W oryginalnym ogłoszeniu na samej górze nie ma żadnych takich informacji, a coś co dla Ciebie może być oczywiste dla kogoś innego już nie. I wydaje mi się, że takie pytania zadadzą właśnie tylko konkretne osoby spodziewające się rzeczywistych osiągnięć w temacie, bo im bardziej konkretnie projekt w przyszłości miałby się rozwinąć tym bardziej drażliwe i ważne stałyby się te wstępne ogólne ramy. Przykładowo ja zgodziłbym się na wersję "bankową" (jaką to analogię pozwoliłeś sobie przytoczyć), ale na bycie wspólnikiem "na zawsze" już bym nie poszedł na pewno. Daj więc szansę, aby napisali do Ciebie faktycznie tylko Ci, którym będą odpowiadać Twoje wstępne warunki, w przeciwnym razie z niektórymi tylko stracicie czas na pw/mail/telefon/itd. gdzie po czasie dojdziecie do tego, że jesteście rozbieżni w tym jakiej współpracy oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem inwestora który by wyłożył kapitał i np. po roku odszedł od inwestycji.

 

Jeżeli ktoś jest konkretny to nie "cwaniakuje" w głupkowatych postach jak P. Sponsi tylko pisze PW i przedstawia propozycję ale jak już On napisał ma inną "kumację" niż inni więc wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×