Skocz do zawartości
Arkadiusz N

WHT.pl co sie dzieje?

Polecane posty

Witajcie, nie wiem czy w dobrym dziale, ale co się dzieje z WHT.pl? Ciekawe artykuły mieli i w wolnej chwili lubiłem tam wchodzić? Kto za ten projekt jest odpowiedzialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pewnie redaktorzy, którzy stwierdzili że im się nie opłaca ten biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] w tym odwiedzanie od kuchni Polskich serwerowni - fotorelacja, wywiad. Tylko, że z firm do których pisałem to powiem wprost pozytywnie na ten pomysł zareagowali tylko Beyond.pl, Progreso.pl i S-Net.pl. 3 na 10 to chyba nie jest taki zły wynik.

 

Masz w planach takie wyjazdy? Jak tak to kiedy? Jeżeli nie planujesz tego w przeciągu najbliższego czasu (tj. 1 miesiąc) to możesz wrzucić na listę kolejną pozycję - nowoczesne DC w Toruniu. Niedługo uruchamiamy obiekt, ale o tym jak wystartujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli nie wiesz to nie gadaj.

Po prostu sam osobiście nie mam aktualnie czasu. Postaram się popisać jak znajdę trochę czasu. A że zgłosiło sie tyle osób a tylko ja i Hubert pisaliśmy. Miałem wiele ciekawych pomysłów do realizacji, w tym odwiedzanie od kuchni Polskich serwerowni - fotorelacja, wywiad. Tylko, że z firm do których pisałem to powiem wprost pozytywnie na ten pomysł zareagowali tylko Beyond.pl, Progreso.pl i S-Net.pl. 3 na 10 to chyba nie jest taki zły wynik.

 

Nie no wiesz, takie wyciągnąłem wnioski. Jeżeli jest inaczej to przepraszam.

 

 

Ty może nie masz czasu, redaktorowi X może np. urodziło się dziecko (przykładowo) a redaktor Y ma 18 wykładów bardzo ważnych i też nie ma czasu.

 

Ale napisałeś dalej że zgłosiło się dużo osób a mało kto pisał. Myślisz że nagle 10 osob wyskoczyło "coś" i przez kilka miesięcy nie pisali?

 

Odwiedzałem WHT, prawie codziennie i widziałem że może 3 osoby pisały przez kilka miesięcy.

 

 

Wystarczy popatrzeć:

http://www.wht.pl/redakcja/

 

Co najmniej połowy "redaktorów" to postów nie widziałem, a 1/3 była po prostu "przetłumaczona" z ang na pol ;)

 

 

Teraz zobaczyłem że z tej listy 5 osób nie napisało ANI JEDNEGO ARTYKUŁU!!! A jedna osoba chyba tylko jeden. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A to juz nie do mnie. Raczej same te osoby nie wywiązały się tj. polak dużo mówi, a mało robi i tutaj to się sprawdziło.

 

Ale ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji, tylko mówię jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jak zwykle nie podąża za potrzebami użytkowników, ma wielkie plany i nici z tego wychodzą. Do tego już zdążyliśmy się przyzwyczaić.

O tym, że ten projekt padnie było wiadomo już na samym początku. Forum pobiera ogromne zyski z reklam i nie stać nikogo na zatrudnienie jednej choćby osoby do prowadzenia portalu.

 

Na tym forum w ogóle strach coś napisać, bo można dostać bana od kogoś kto ma zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Myślę, że powinien wypowiedzieć się Business Strategy Development Expert ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum pobiera ogromne zyski z reklam

Hmmm masz jakieś konkretne dane, jakiś bilans mięsieczny?

 

Na tym forum w ogóle strach coś napisać, bo można dostać bana od kogoś kto ma zły dzień.

Skąd ta bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, napisałem swoje niezależne zdanie, nie wolno?

Nie będę komentował bo po prostu nie ma to najmniejszego sensu, krótko napiszę, że wprowadzacie niepotrzebne zmiany i utrudnienia.

Jak jeszcze nie rozumiesz o co chodzi, to usiądź na spokojnie i przeanalizuj całe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisanie, że na forum strach coś napisać bo się dostanie bana bo ktoś ma zły dzień nie jest opinią a bajką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest opinia ani bajka, to była prosta metafora. Czasami ludzie widzą tylko to co chcą zobaczyć, nie widzą tego czego nie chcą.

Każda bajka ma coś z prawdy, jakby nie było. :)

 

To by było na tyle moim zdaniem.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Sorry, nie zapamiętuje wszystkiego ;) Coś tam było ale myślałem, że to tylko o forum chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plany co do firm są fajne nie powiem . Sam mogę pomóc z Progresso.pl i S-net.pl bo leża powiedzmy w zasięgu mojego dojazdu. Pogadaj jeszcze może z unixstrom(oni są w 3SF) to także jest w moim zasięgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Wkrótce portal nabierze tęmpa.

 

P.S Rekrutacja na "redaktora" portalu, jest nadal otwarta. Chętnych do kandydatury, zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce portal nabierze tęmpa.

 

P.S Rekrutacja na "redaktora" portalu, jest nadal otwarta. Chętnych do kandydatury, zapraszam na PW.

 

A rekrutacja na korektora tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

coś. dotarły nowe wiadomości prasowe ;)

 

Mnie to zastanawia dlaczego Joahim tego nie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale jako redaktor widnieje...

 

 

Ahhh takie plany i nadzieje byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

a kto tam NIE widnieje?

 

heh, w sumie Bartka nie ma, a teraz jako jedyny te newsy wkleja ;) Złośliwość losu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×