Skocz do zawartości
SevenSoft

[wirtualny] Hosting www dla programisty

Polecane posty

Cześć,

 

w styczniu kończy mi się hosting w linuxpl, i na tą chwilę nie będę przedłużał konta z kilku powodów... chosting działa naprawdę ok ale kilku rzeczy mi tam brakuje.

 

Poszukuję konta conajmniej jak W5G - http://linuxpl.com/K...B_f_2_pakiet_21 choć 15GB wystarczy od biedy

 

Mile widziany DirectAdmin (przyzwyczajenie) - choć się nie upieram jak będą spełnione pozostałe opcje :)

 

Czego wymagam dodatkowo:

- Dodatkowo w standardzie potrzebuję SVN oraz Git choć bardziej zależy mi na Git stare projekty siedzą tylko na SVN więc się na SVN nie upieram :) Super jak by Git nie miał ograniczeń w ilości repo oraz w pojemności - ograniceniem była by pojemność konta.

 

- już bajer ale coraz bardziej wykożystuję bazę MySQL Percona więc mile widziane

 

- tak jak w linuxpl ssh bardzo mi ułatwia życie więc raczej niezbędne :)

 

Szukam teraz firm, aby potestować konta jak całość działą aby na ostatnią chwilę nie obudzić się z ręką w nicniku... :(

 

Wymagania cena nie może być wyższa niż w linuxpl - jest to górna granica jaką mogę zapłacić a są tańsze oferty ale czekam na propozycję. Sam oczywiście też dędę szukał dalej :)

 

Pozdrawiam

Piotrek

Edytowano przez SevenSoft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i chyba jest to mój faworyt, jedyne co mam obawy czy sobie poradzę z brakiem panelu tylko wszystko z palca, dość spodo mam namieszane na serwerze no ale .... :)

 

Szkoda tylko, że Repozytoria mają ograniczone pojemności :(

Edytowano przez SevenSoft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz sobie radę, bo ich system jest bardzo intuicyjny i tak naprawdę prosty. Hosting działa szybko, masz SSH do bardziej zaawansowanych spraw niż na sharedzie. Polecam jeżeli nie potrzebujesz VPS, a taki lepszy shared, czy po prostu shell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wiec jak bralem pod uwage wlasnie glownie mydevil to chyba tak zostanie jesli go polecacie. Zobacze jak testy wyjda ale nie powinno byc problemow, zaczne powoli przenosic zawartosc konta na ich serwery.

 

Dzieki wielkie za pomoc!

Edytowano przez SevenSoft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×