Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mozgu

Gdzie kupić reklamę na sieć serwerów Cs?

Polecane posty

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum , być może znają mnie niektórzy z GHT ,gdyż jestem tam stałym bywalcem.

 

 

Otóż mam do Was pytank , gdzie skutecznie kupić reklamę (sms ,przelew , pyapal ,obojętnie) , aby przybyło userów na moją sieć serwerów Cs www.Hs-Serwer.pl

Jak widać forum posiada spore treśći oraz jest dobrze wypozycjonowane , jednak zależy mi na stałym rozwoju , a ponieważ nie mam pojęcia gdzie takie reklamy kupić dlatego zadaję to pytanie Wam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie efekty jak przy reklamie.Najlepiej wykup sobie reklamę na jakiejś stronie o podobnej tematyce. Wpisujesz w wyszukiwarkę cs i ci wyskoczy parę stron. Nie jestem pewny ale można kupić reklamę na dni albo cpm, czyli przykładowo przeznaczasz 100zł na reklamy ustawia się chyba stawkę za kilk i jeżeli ktoś wejdzie w twoją reklamę to z twojego konta zostanie pobrane przypuśćmy 10 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki , a kupno banneru w serwisie www.serwery.wiaderko.com jest opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozgu najpierw sprawdź ceny wiaderka (najpierw wygodnie usiądź) potem się pytaj, Skoro są chętni na te reklamy za kilka(set) zł to raczej daje efekty, tylko czy ci się to zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×