Skocz do zawartości
Luki21

Jaki hosting w pl z wildcard, przekierowaniem poczty na gmail do 250 zł

Polecane posty

Dzień dobry,

 

szukam hostingu pod strony oparte głównie na Wordpress. Będzie zaparkowanych na początku z 3 domeny, do nich po 1-2 subdomeny. Na jednej domenie będzie Wordpress z funkcją network, więc potrzebuję jeśli dobrze kojarzę wildcard na jednej domenie. Potrzebuję statystyki awstats. Pocztę chcę przekierować na gmail - już jedna domena ma takie przekierowanie, więc chciałbym przeprowadzić operację przenosin jak najprościej i najszybciej, bez zbędnych telefonów i maili. Serwer musi być w Polsce. Chciałbym mieć również możliwość przetestowania bezpłatnego danego hostingu - mam stronę już na WP i ślimaczy się. Nie wiem czy to problem z obecnym hostingiem, mułowatością danego motywu Wordpressa. Test by mi dał odpowiedź czy warto zmieniać dostawcę, czy raczej trzeba zmienić/poprawić mulący motyw. Budżet do 250 zł na rok byłby do zaakceptowania.

 

Prosiłbym o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę na http://www.prohost.pl

 

Jeśli ten wp ma skina który robi prawie 200 zapytań do bazy (ile ja takich widziałem) to lepiej zmienić.

 

Nasze php ma akceleratory. Wildcard można zrobić. Gmaila można ustawić. Awstats jest.

Edytowano przez Prohost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×