Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
quicksnakee

Quicksnake

Polecane posty

Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena - wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.

Szczegółowy opis usług

  • wsparcie techniczne nonstop
  • sprzęt wysokiej jakości
  • szybka i bezpieczna administracja usług
  • regularne kopie zapasowe do 30 dni wstecz
  • nieograniczony traffic (transfer danych)
  • nieograniczona ilość kont FTP oraz baz danych
  • nieograniczona ilość subdomen (domen trzeciego rzędu)
  • gwarantowany dostęp 99,8%
  • do każdego pakietu strona internetowa za darmo
  • wiele darmowych usług rzadko spotykanych gdzie indziej
  • multum pakietów usług dodatkowych

Więcej informacji na www.quicksnake.pl. lub prosimy o kontakt: support@quicksnake.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena - wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.

Szczegółowy opis usług

  • wsparcie techniczne nonstop
  • sprzęt wysokiej jakości
  • szybka i bezpieczna administracja usług
  • regularne kopie zapasowe do 30 dni wstecz
  • nieograniczony traffic (transfer danych)
  • nieograniczona ilość kont FTP oraz baz danych
  • nieograniczona ilość subdomen (domen trzeciego rzędu)
  • gwarantowany dostęp 99,8%
  • do każdego pakietu strona internetowa za darmo
  • wiele darmowych usług rzadko spotykanych gdzie indziej
  • multum pakietów usług dodatkowych

Więcej informacji na www.quicksnake.pl. lub prosimy o kontakt: support@quicksnake.pl

 

Ładnie, pchacie się tutaj drzwiami i oknami... Nie wiem, czy czytacie wypowiedzi forumowiczów, dlatego też użyję translatora i wkleję mój post w waszym języku.

 

Proponuję zatrudnić jakiegoś polaka, który ogarnie błędy w tłumaczeniu waszej strony oraz będzie wypowiadał się za was na tym forum, bo to, co obecnie czytam nie trzyma się kupy i wygląda jakby było pisane przez niedorozwiniętego gimnazjalistę. Jeśli chcecie być traktowani poważnie to lepiej zainteresujcie się tym, co napisałem.

 

Czeska wersja:

 

 

 

Pěkně, here're tlačí dveře a okna ... Já nevím, jestli jste četl příspěvky forumowiczów, takže jsem použít překladač a vložte svůj příspěvek ve vašem jazyce.

 

Navrhuji, abyste najmout Poláka, kteří přijali chyby v překladu ruky a budou mluvit za vás v tomto fóru, protože to, co čtu nesedí a vypadá to, že to bylo napsáno retardovaného studenta střední školy. Pokud chcete brát vážně to lépe zainteresujcie s tím, co jsem napsal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, pchacie się tutaj drzwiami i oknami... Nie wiem, czy czytacie wypowiedzi forumowiczów, dlatego też użyję translatora i wkleję mój post w waszym języku.

 

 

Kolopik, przestań, aż nóż się otwiera w kieszeni jak się czyta takie posty przesiąknięte wrogością.

Załóż czapkę skinie i przestań tutaj epatować swoją nacjonalistyczną głupotą...

 

Żyjemy w świecie globalnym, każdy może robić interesy gdzie chce, połowa polaków jeździ za granicę i prowadzi tam biznesy, nie wiem czemu inni nie mogliby oferować swoich usług w PL.

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, przestań, aż nóż się otwiera w kieszeni jak się czyta takie posty przesiąknięte wrogością.

Załóż czapkę skinie i przestań tutaj epatować swoją nacjonalistyczną głupotą...

 

Żyjemy w świecie globalnym, każdy może robić interesy gdzie chce, połowa polaków jeździ za granicę i prowadzi tam biznesy, nie wiem czemu inni nie mogliby oferować swoich usług w PL.

Ależ ja nie mam nic przeciwko :) Tylko już były takie tematy w/w i zostały usunięte, a konta zbanowane. Powtarzało się kilka razy, żeby panowie postarali się napisać konkretny temat po polsku, ale oni woleli na chama reklamować swoje usługi ;) To już chyba 3 temat i wciąż to samo ;)

 

Zamów u nich konto i skorzystaj z polskiego supportu. Przecież nie dogadasz się z nimi. Logiczne, że jak chcą wejść na polski rynek to niech zatrudnią jakiegoś polaka/tłumacza, a nie translator google...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty widzisz tekst z translatora?

 

Akurat oferta jest napisana prosto i przejrzyście, rzekłbym nawet że niektóre firmy udzielające sie tutaj maja większe problemy ze składnią wypowiedzi, więc nie przesadzajmy ;)

 

Jedynie nie ten dział i brak profilu firmowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 13 wysłałem do nich pytanie ;) Nadal czekam na odpowiedź, choć panowie patrzą w monitory :) Może dlatego, że napisałem po polsku ?

 

 

 

Nie da się zarejestrować ;/

 

Zamówienia nie mogą być wysyłane z następujących powodów::
  • Proszę sprawdzić zakres usług w panelach powyżej.

 

 

 

Wchodzę na panele powyżej, no i nic tam ni ma :( Support nadal milczy, a chciałem wypróbować.

 

 

Udało się! Najpierw trzeba kupić domenę, a potem można skorzystać z konta www. Troszkę głupie, bo niektórzy mają własną domenę i nie potrzebują na chama rejestrować następnej. Za jakiś czas wypowiem się, jak to wszystko śmiga ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kolopik, przestań, aż nóż się otwiera w kieszeni jak się czyta takie posty przesiąknięte wrogością.

Załóż czapkę skinie i przestań tutaj epatować swoją nacjonalistyczną głupotą...

 

Żyjemy w świecie globalnym, każdy może robić interesy gdzie chce, połowa polaków jeździ za granicę i prowadzi tam biznesy, nie wiem czemu inni nie mogliby oferować swoich usług w PL.

 

Niechcę nic mówić ale zwykle Ty piszesz "wrogie" posty heh ;) (bez obrazy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie żadna wrogość, dla mnie mogą nawet uderzyć na rynek Rosyjski, ale nich robią to z głową, no z całym szacunkiem, ale strach tam cokolwiek zamówić. Przecież oni lecą za pomocą translatora, to w jaki sposób będą w stanie mi zagwarantować ten support "nonstop 24/7" ?

 

Po 3 dniach przyszła odpowiedź na 1 z wysłanych przeze mnie ticketów:

 

Moje pytanie:

 

Witam, próbowałem zarejestrować się na Państwa stronie, aby otrzymać darmowy pakiet www lecz niestety wyskakuje błąd: "Zamówienia nie mogą być wysyłane z następujących powodów:

Proszę sprawdzić zakres usług w panelach powyżej."

 

W jaki sposób mogę zamówić u Państwa konto?

 

-- Pozdrawiam,Kacper DmochowskiZapraszam na www.Najsy.pl

 

 

odp:

 

Dzień dobry.

Prosimy spróbować ponownie.

Jeśli jest gdzieś błąd, okno będzie czerwone.

Alternatywnie, prosze wyslać Screet shot.

 

No i wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM! Fatalny hosting! support 24/7??? od czw do dziś (pon) wysłałem 4 maile i jedno info na facebooku - żadnej odpowiedzi. Telefon tylko do Czech, korespondencja i część panelu obsługi po czesku, faktura po czesku - nawet nie mam gdzie im zgłosić, że wystawili błędną , bo nie jestem płatnikiem VAT (a tak sobie mnie oznaczyli). Ok, dzwonię do Czech - odrzucone połączenie po 3 dzwonkach i jakiś automat się zgłasza i gada po czesku. Jutro postaram się sprawą zainteresować Policję - wyłudzenie opłaty, przejęcie adresu zarejestrowanego na mnie i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM! Fatalny hosting! support 24/7??? od czw do dziś (pon) wysłałem 4 maile i jedno info na facebooku - żadnej odpowiedzi. Telefon tylko do Czech, korespondencja i część panelu obsługi po czesku, faktura po czesku - nawet nie mam gdzie im zgłosić, że wystawili błędną , bo nie jestem płatnikiem VAT (a tak sobie mnie oznaczyli). Ok, dzwonię do Czech - odrzucone połączenie po 3 dzwonkach i jakiś automat się zgłasza i gada po czesku. Jutro postaram się sprawą zainteresować Policję - wyłudzenie opłaty, przejęcie adresu zarejestrowanego na mnie i inne

 

Na jakiej podstawie jesteś zwolniony z VAT'u ?? zdradź mi ten sekret to chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na jakiej podstawie jesteś zwolniony z VAT'u ?? zdradź mi ten sekret to chętnie skorzystam.

 

Najprawdopodobniej chodzi o to:

 

... Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą podlegają zwolnieniu od podatku VAT. Zwolnienia są podmiotowe lub przedmiotowe. Zwolnienie przedmiotowe dotyczy płatników sprzedających lub świadczących usługi wyłącznie zwolnione. Lista tych usług została zawarta w artykule 43 ust. 1 ustawy o VAT. Zwolnienie podmiotowe dotyczy płatników, u których wartość sprzedaży opodatkowanej nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 150 000 zł. ...

 

Źródło: VAT na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jestem płatnikiem VAT

 

Kupując usługę za granicą Polski płacisz normalnie VAT, jeśli Twoja firma jest zarejestrowana na VAT w Polsce, wtedy zgodnie zasadami UE płacisz 0%, a firma wpisuje Ciebie na specjalną listę do swojego US i ten wysyła to do polskiego US.

 

Aby otrzymać zniżkę VAT np w Czechach czy u nas w UK musisz być koniecznie zarejestrowany na VAT EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×