Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Forumowisko.pl na sprzedaż

Polecane posty

http://allegro.pl/fo...2747395271.html

Dzisiaj przeglądając allegro natknąłem się na tą aukcje. Kwota za jaką chce sprzedać trochę spora. Licytacja od 350k . Przy zarobkach o jakich pisze autor trzeba by czkac 3 lata na zwrot kasy. Jak myśkice ma szanse za tyle pójść. Sprzedający kierował się chyba wyceną ze spedtestu bo pokazało mi kwote 365k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Już długo to jest na allegro, jakieś 2 miesiące temu też widziałem. Z ceny chyba właściciel nie zszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie przepadałem za takimi "kolosami" , preferuję fora tematyczne.

 

Ten ich angielski odpowiedni kto ładny niewypał viagre i leki reklamują boty bez trudu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie przepadałem za takimi "kolosami" , preferuję fora tematyczne.

 

Ten ich angielski odpowiedni kto ładny niewypał viagre i leki reklamują boty bez trudu ;)

 

Bo właścicielem jest lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odjęciu wszelkich kosztów, to chyba niewiele zostanie z tych 100tyś które miałoby zarobić w 9 miesięcy? Ekipa chyba tam za darmo nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jakoś tam działa. Kwestia wiarygodności dochodów no i kosztów prowadzenia forum. Raczej nie zostaje szczególnie dużo z tego - inaczej nikt nie decydował by się na sprzedaż. Zwłaszcza w czasach kiedy lekarz mógłby po prostu iść do banku po kredyt zamiast sprzedawać dochodowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×