Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

CURL Automatyczne logowanie a mozliwość techniczna

Polecane posty

Witam,

tak się zastanawiam nad stworzeniem portalu z filmami online, lecz z tego, co widzę większość tego typu stron oparta jest na stronie videoo.pl i tak się zastanawiam czy istnieje taka możliwość, aby za pomocą CURL ominąć logowanie do tego portalu, aby oglądać film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm napewno videoo.pl?

 

Jeśli chodzi o logowanie za pomocą curl to jest taka możliwość. Większość skryptów logowania używa ciasteczek więc wystarczy wysłać zapytanie post do formularza, przechwycić ciastko i dalej już to co się chciało. Nawet w komentarzach manuala curl jest pełno przykładów logowania.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli przeglądarka internetowa jest w stanie się zalogować, to i również napisać można skrypt PHP, który będzie robił to samo. Może być to łatwiejsze lub trudniejsze w zależności od ewentualnych zabezpieczeń porobionych na stronie, jak np. dodatkowe biorące udział w logowaniu skrypty javascript itp.

 

Nie analizowałem tej konkretnej strony (na marginesie - zrobiłeś literówkę z podwójnym "o" na końcu nazwy domeny i trafiłem nie tam gdzie trzeba, hehe), ale główne pytanie jakie ja bym sobie w takim przypadku zadał to czy przypadkiem również i zawartość wideo nie jest serwowana tylko i wyłącznie dla osób zalogowanych, a co za tym idzie musiałbyś serwować wideo poprzez swój skrypt, czyli ze swojego serwera zrobić proxy dla tych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jednak stał sie nieaktuakny,ponieważ połowa filmów nie działa w tym portalu . Dzieki wszystkim za odpowiedzi .

No chyba ze znacie jakis fajniejszy portal, który bedzie współpracował z DataLife Engine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jednak stał sie nieaktuakny,ponieważ połowa filmów nie działa w tym portalu . Dzieki wszystkim za odpowiedzi .

No chyba ze znacie jakis fajniejszy portal, który bedzie współpracował z DataLife Engine

masz do DLE fajne mody do filmów online ale są płatne efekt możesz uzystać taki jak mój znajomy

lobu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz do DLE fajne mody do filmów online ale są płatne efekt możesz uzystać taki jak mój znajomy

lobu.pl

Czy mogł byś podać nazwe tych modułów? z góry dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogł byś podać nazwe tych modułów? z góry dzięki bardzo

Ja tego nie prowadzę tylko znajomy zapytam go i do wieczora ci dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś piszę wczoraj go nie było powiedział że to żaden moduł po prostu wystarczy znać DLE.

A ja ci radzę poszukać na wsparciach DLE bo widywałem takowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś piszę wczoraj go nie było powiedział że to żaden moduł po prostu wystarczy znać DLE.

Nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12-04-2011, 18:44

 

 

VideoBB Bezlimitu

 

 

 

 

 

 

wysyłasz link do posta umieszczonego ponad rok temu ?

 

specjalnie dla Ciebie odświeżyłem moją stronę

 

http://filmy.unixstorm.org

 

która dodaje filmy do bazy za pomocą Curla, filmy wyłącznie z serwisu putlocker.com bo tak wtedy chciałem :)

Edytowano przez limes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysyłasz link do posta umieszczonego ponad rok temu ?

 

specjalnie dla Ciebie odświeżyłem moją stronę

 

http://filmy.unixstorm.org

 

która dodaje filmy do bazy za pomocą Curla, filmy wyłącznie z serwisu putlocker.com bo tak wtedy chciałem :)

Jak szukac interesujacych mnie filmów w serwisie putlocker.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×