Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MazuLuka

Sprzedam forum raperskie, dwie domeny i unikalny styl!

Polecane posty

Witajcie,

Dzisiaj chciałbym wam zaoferować moje forum raperskie, które posiada 29 użytkowników, 196 postów oraz 30 wątków! Ale nie to jest najważniejsze, ważne jest to, że posiadam 2 podobne do siebie domeny:

RAPosfera.pl i RAPsfera.pl oraz najważniejsze unikalny design, do którego zrzekam się wszelkich praw.

 

Jest to młode forum, także odwiedziny unikalne dziennie, wahają się między 119 a 67.

 

Zachęcam do oględzin pod adresami wyżej i kupna!

 

 

Kontakt:

GG: 6800303

Mail: MazuLuka@Gmail.com

Tel.: 506 353 896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Ci psuć ofert lecz domeny są warte najwyżej tyle ile rejestracja , a styl forum podobny do Twojego to max 50 zł.

Nie widać tu nic nadzwyczajnego , nie napisałeś czy coś pozycjonowane było lub inne czynności które na cenę by wpłynęły , 400 zł to nie tak mało a forum warte najwyżej 75 zł o ile ktoś ma fanaberie i chce takie coś posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś zainteresowany, nie komentuj - przejdź obojętnie.

 

„Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje.”

— Heinrich Heine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś zainteresowany, nie komentuj - przejdź obojętnie.

 

„Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje.”

— Heinrich Heine

 

 

Zadałem pytanie skoro go nie zauważyłeś to cóż ...

 

Forum służy do wolnej wymiany zdań.

 

Podłapałeś ten tekst od kogoś bardziej ogarniętego : / ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, mam ciemne okulary. :lol:

A ty słowo "ogarniać" podłapałeś z forum CS?

 

Nie pozdrawiam.

 

PS.

A tekst skąd podłapałem? No przecież masz wyżej autora tego cytatu podanego...

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta ironia i chamstwo ? faktycznie zdejmij okulary , czapkę odłóż na półkę i zapewne te spodnie co nosisz w kroku do kolan wymień na coś ludzkiego.

Chciałeś coś sprzedać a na normalne stwierdzenia o przedmiot sprzedaży nawet nie odpowiadasz.

Szkoda słów na tak dziecinne zachowanie, naucz się przyjmować krytykę a potem zabieraj się za cytaty 17-wiecznych poetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale to ty zacząłeś swoją wypowiedź, ironicznie lub chamsko - jak kto woli.

Gdybyś zadał pytanie, to z pewnością bym ci na nie udzielił odpowiedzi, jednak nigdzie w twoim pierwszym poście ów pytania nie zauważyłem. Przypominam, iż pytania kończą się znakiem zapytania, którego nie wiedzieć czemu brak w twej pierwszej wypowiedzi.

Stwierdziłeś, że nie napisałem "czy coś pozycjonowane było lub inne czynności które na cenę by wpłynęły", to miało być to pytanie?

 

Jeśli tak, to odpowiedź nie będzie moja jakaś wyczerpująca, ponieważ żadnych czynności SEO, pozycjonujących oraz innych takich podobnych nie wykonywałem - przykro mi.

 

A co do krytyki przyjmować umiem, wystarczy, że spełnia jeden bardzo, ale to bardzo ważny element, a mianowicie musi być konstruktywna. Jeżeli taka nie jest, odpowiadam w ten sam sposób, jak została mi ona zarzucona. ;)

 

 

PS. Oszczędź sobie "dobrych" rad odnośnie mojego ubioru, bo nie mam chęci na osobiste wycieczki.

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Oszczędź sobie "dobrych" rad odnośnie mojego ubioru, bo nie mam chęci na osobiste wycieczki.

 

LOL , bandę Rumunów lub Cyganów przyprowadzisz :D ?? joke miesiąca , może powinienem zawiadomić policję gdyż jakiś gangster mi grozi : (

 

Nie mniej życzę powodzenia ze sprzedażą forum oraz prowadzeniem firmy Gr*fifor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już naprawdę nie rozumiem, co się tu dzieje... W innym temacie zaś wyśmiewają typa, który zlecił stworzenie stylu za 200zł... Jak widzimy na tym rapooowym forum jest styl unikalny (nawet fajny) no to może autor tego dzieła liczy sobie 350zł za ten styl plus 50zł za zainstalowanie skryptu i domenę. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to forum jest JEGO i może on żądać TYLE ile CHCE. Nawet gdyby chciał sprzedać je za jakąś planetę (co byłoby głupie) inni użytkownicy nie powinni mieć prawa komentować przez to jego osoby i udzielać agresywnych komentarzy... to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum dyskusyjne każdy może napisać co uważa w danym temacie

jeden chce sprzedać za 400 świerze forum drugi może napisać że go powaliło i też będzie dobrze po to są takie fora aby się wypowiadać i komentować. Jeden chce za badziewną domene tysiące i inni się tylko śmieją z tego a trafi się jakiś fanatyk co da mu tyle i ją kupi.

Jak dla mnie tak jak mówiłem na początku kiedy reklamował te forum byłem przekonany że zaraz będzie one na sprzedanie.

Styl mi się podoba może nie te 400 jest wart z domenami ale sądzę ze 300 można spokojnie dać bo jak ktoś ma trochę głowy to będzie wiedział co z tym zrobić i mu się to zwróci.

Podsumując każdy sprzedaje za tyle ile mu się podoba ale i każdy może też do skomentować po to są fora

Nie chciał by krytyki wystawił by na allegro z ceną kup teraz i tego problemu by nie było tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×