Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nexack

Haxball-Manager.pl - strona do oceny

Polecane posty

Haxball-Manager

 

Forum powstało przeszło rok temu (na początku stało na pun.pl). Od stycznia mamy wykupiony hosting oraz domenę, dzięki czemu czerpiemy z silnika MyBB ile się da.

 

Główną tematyką forum jest Haxball - przeglądarkowa gra, odwzorowująca mecze, w 2D. Nasze forum stworzyło system rozgrywek w kategoriach od 1 vs 1 po 4 vs 4. Często organizujemy także galę. Nie ukrywam, że jesteśmy jedynmi z lepszych forum o tej tematyce w Polsce. Jesteśmy rekomendowani m.in. przez http://www.haxball.com - czyli stronę od której to się wszystko zaczęło.

 

Dodam, że to właśnie nasze forum organizuje prestiżowy turniej forumowy 4 vs 4 - Copa Haxballita.

 

 

Jesteśmy świadomi tego, że wygląd forum zostawia wiele do życzenia, jednakże chcemy być także unikalni. Proszę wypowiedźcie się co można zmienić, co nowego wprowadzić, aby forum dalej się rozwijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie nieźle... ta przezroczystość pod treścią sprawia oczopląs.

Nie przesadzaj Sponsi nie jest tak tragicznie ;) a co do oczopląsu to ja bym powiedział raczej o tych reklamach w stopce od nich można było by go dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O matko... Przejrzałem jeden temat i powiem ci jedno...

 

Mam rozdziałkę 1280x1024 i pół ekranu mi zajmuje jedna sygnaturka użytkownika... Ogranicz to do jakichś normalnych wymiarów np. 50x200 itp. bo jak mam całą stronę przeglądać obrazków jednego użytkownika to od razu wychodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×