Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adelard

Współdzielony 30 PLN/mc

Polecane posty

Uciekam z pewnej firmy hostingowej z zarządzanego VPSa - nie wiem czy to moja wina ale godzinami nocnymi jest on po prostu niedostępny, w dzień za to muli mimo że to tylko kilkaset UU/max, szkoda nerwów na to - mam nadzieję że gdzie indziej będzie normalnie, nazwy firmy nie podam ale serio jestem zawiedziony :(

Na nowym hostingu chciałbym żeby znalazło się kilkanaście domen z zaślepkami typu HTML + jeden sklep na magento (asortyment do 200 towarów) +3/4 małe stronki z cms typu WP (300 uu/dziennie max) + rosnący portal na joomla (wiadomo że z czasem potrzebne będzie coś lepszego).

Gdyby firmy hostingowe mogły wrzucić na PW jakąś fajną ofertę w cenie 30 PLN/mc - wybiorę najlepiej zapowiadającą się ;) Konieczna faktura VAT no i ze sfery marzeń - support który nie uprawia spychologii tylko dąży do sprawnego rozwiązania problemu.

Nie chcę VPS w tej cenie bo z praktyki widzę że rozwiązania budżetowe się nie sprawdzają, pewnie opcja za dziesięciokrotność dopiero działaby jak należy.

Edytowano przez adelard (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to w końcu zdecyduj się w tytlu piszesz współdziely czyli zwykłe konto www ana początku tematu VPS zarządzalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30/mc? Przecież są usługi typu http://www.ionic.pl/hosting_www.php więc na pewno coś znajdę...

Sory! myślałem, że szukasz VPS'a :)

 

Za swojej strony polecam Mzone.pl

 

 

Igorek

No właśnie, mnie też to zmyliło ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do progreso ale chyba nie przykułem ich uwagi, przy okazji budżet "poszybował" do 60 PLN/mc - nie zależy mi na miejscu (4GB wystarczy) ani transferze (przez pierwwszy miesiąc to tak max. 2-3GB) ale na szybkości działania i rozwiązaniach typu sql na ssd.

Edytowano przez adelard (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mydevil.net/oferta.html

Konto MD3 lub MD4 powinny być dla Pana odpowiednie (dla Pana ważny jest limit interpretatorów PHP). Bazy danych są na osobnym serwerze (na SSD), dodatkowo oferujemy również pewne unikalne rozwiązania jak cache za pomocą Varnish (dobre rozwiązanie np. dla portali 'newsowych', jednak strona musi spełniać pewne warunki), które pozwalają zmniejszyć generowane obciążenie i czas odpowiedzi.

Wystawiamy FVAT.

Co do supportu niestety nie powinniśmy siebie oceniać, wyglądałoby to nieco głupio :)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: http://www.mydevil.net/kontakt.html

Edytowano przez MyDevil.net (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×