Skocz do zawartości
Gość

Polska - Anglia

Polecane posty

Gość

No to jak typujecie? : ) chyba zabrakło wątku o tym... na Euro pamiętam te gorące dyskusje ; )

 

Ja myślę, że ekipa nam się dopiero rodzi (na nowo), wtopimy minimalnie albo remis max... pewnie, że marzę o wygranej, ale pewnie jak zwykle "że nie bo po co", że Rooney ze 2 bramy nam strzeli i skończy się 1:2.

 

Jak tam odczucia? heh

 

EDIT: O cholera, piłka się nawet nie chce toczyć... tylko podobno ten stadion ma daszek? WTF?

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak teraz włączyłem mecz i... widze 4 gości gadających głupoty:P przerwali mecz przez pogodę?

 

a z tego co kojarzę to ten dach nie nadaje się do niczego... chyba tylko żeby się pochwalić że on jest...

 

pozdrawiam

Kszysiu

 

 

 

edit

przed chwilą powiedzieli "Dach musi być otwarty"

ktoś usłyszał powód?:P

bo szczerze mówiąc słucham "jednym uchem"

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja obstawiam że dzisiaj nie zagrają ;)

 

Edit: pewnie szkoda im kasy na zamknięcie dachu ;) Taka zabawa kosztuje coś koło 30k zł ;)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha

 

tłumaczą się tym, że tam jest na górze zebrana woda i nie mogą w takiej sytuacji rozłożyć dachu. a do tego by się długo rozkładał

 

Kurna cały dzień jest dziś mżawka delikatna, troszkę pokropiło. Jakby mieli coś pod tymi kopułami to by w ciągu dnia to rozłożyli:)

 

 

Ludzie, to jest wstyd na skale światową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musiałem iść do sklepu po bułki :D teraz dopiero wróciłem :D coś nowego wiadomo?:D będzie mecz czy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak bumerang wraca pytanie o funkcjonalność oddanego na Euro 2012 Stadionu Narodowego, którego murawa jest kompletnie pozbawiona drenażu, woda nie jest nigdzie odprowadzana. Obiekt dysponuje też dachem, którego nie można używać gdy jest za zimno a także... gdy pada zbyt duży deszcz. Ponoć próba zasunięcia dachu przy obfitych opadach grozi jego uszkodzeniem."

:lol: :lol:

 

Takie rzeczy tylko w PL ;)

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musiałem iść do sklepu po bułki :D teraz dopiero wróciłem :D coś nowego wiadomo? :D będzie mecz czy nie? :D

będzie, będzie... Tylko w nowatorskiej formie ;)

 

 

EDIT:

"Według oficjalnych informacji kolejna inspekcja murawy odbędzie się 21:45."

EDIT2:

"Drugą informacją z ostatniej chwili jest to, że zasunięcie dachu fizycznie jest możliwe, ale groziłoby to uszkodzeniem mechanizmu"

No a od gry niszczy się murawa... tak źle i tak niedobrze.

Edytowano przez kovalsky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten demotywator to nic. patrz na drugie zdjęcie które wstawił krk - można się domyślić że wrzucone na facebooka prosto z meczu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czasem się zastanawiam czy oni specjalnie tak robią aby dokopać sobie w dupę...

 

Niby są przepisy że jak trening jest przy otwartym to mecz musi być przy otwartym. Ale na treningu już było mokro to mogli wczoraj obejrzeć pogodę o 20:00 w TV i zobaczyć że dzisiaj od rana będzie lało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Ale na treningu już było mokro to mogli wczoraj obejrzeć pogodę o 20:00 w TV i zobaczyć że dzisiaj od rana będzie lało...

Zbyt wiele wymagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ci w studiu zaczynają cisnąć po organizacji tego meczu.

Dobre ujęcia z kibicami biegającymi po boisku:) widać wtedy ile tam wody jest. praktycznie kilka cm warstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ci w studiu zaczynają cisnąć po organizacji tego meczu.

Dobre ujęcia z kibicami biegającymi po boisku:) widać wtedy ile tam wody jest. praktycznie kilka cm warstwa...

Tymczasem na stadionie narodowym...

374069_539308146094681_1409189536_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×