Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Sprzedam] Strony www PILNIE

Polecane posty

Gość

Witam, na chwilę obecną mam problemy osobiste związane z mieszkaniem, z tej racji muszę się pozbyć swoich serwisów. Miałem zacząć je promować i pozycjonować w google, ale na chwilę obecną jestem zmuszony je wszystkie sprzedać.

 

Serwisy:

Mv24.pl - Serwis z filami online

Ogloszeniowy.eu - Serwis z ogłoszeniami

Pokrywy.pl - Zdjęcia z kobietami, ala kwejk.

Spijmy.pl - Posiadam gotowy do wgrania system noclegów (Beza noclegowa 3.0 od GetSoft)

Oraz inne, serwisy nabyłem jakiś czas temu, jednak wpadłem w problem finansowy i potrzebuję gotówki.

 

Kwota którą podałem jest do negocjacji, spokojnie możesz zaproponować swoję cenę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ty te strony po prostu napisałeś i je chcesz sprzedać. A te problemy z mieszkanie to wymówka. Mówisz że nabyłeś je jakiś czas temu i do tego momentu nic na nich nie umieściłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale po co miał bym kłamać ? Co by mi to dało, strony są gotowe do promocji, dodania materiałów. Nie mam wymówek, piszę jak jest.

I odpowiem, tak chce sprzedać, to coś zmienia ?

 

Proszę o kontakt, wyłącznie zainteresowane osoby, ogłoszenie jest w pełni poważne.

Edytowano przez Kolorowy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ściema Ściema, weźcie trochę wyluzujcie, to było na próbę aby sprawdzić widget. Wszędzie wynajdujecie jakieś błachostki byle by napisać post, jesteś zainteresowany ? Jeżeli tak zapraszam na PW.

Edytowano przez Kolorowy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed transakcjami z tym użytkownikiem.

Kupiłem od niego doładowanie biznes-host, wystawił aukcję allegro, pieniądze przelałem przez paypal i... kontakt całkowicie się urwał!

Zarówno przez forum wht, komórka została wyłączona, a na maile z allegro brak odpowiedzi!

Sprawa jutro ląduje na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie mieszkaniem mocno naciągane. Baza filmów mocno przeterminowana, reszta pusta. Do tego wszędzie jakieś inne linki, urle (np. kombajny.net, ostr).

 

Php w kodzie strony ogloszeniowy.eu co tylko potwierdza, że to nie cms tylko zlepek paru html'i (zatwierdzenie formularza jest linkiem do 1.html itd.) :

<?php
$cryptinstall="http://ogloszeniowy.eu/media/captcha/cryptographp.fct.php";
include $cryptinstall;
?>

 

Nie wygląda to za dobrze.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak można oglądnąć filmek ?

 

Wybierasz jakiś film, klikasz "Close Ad and Watch as Free User". Następnie zamykasz popup który wyskoczył a potem klikasz "Start video now".

 

Tam są aż 2 filmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×