Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
StOnA

Zlecenia / Giełda / Moderowanie wydzielone z [Wykonam] Layouty, clean & minimal

Polecane posty

Nie wal swoich postów i ofert gdzie popadnie bo to nieładnie. Dałeś w giełdzie to styka. ...

 

Chyba że chcesz być nader widoczny to jeszcze do kopiuj/wklej w piaskownicy i w KOSZU... :angry:

 

razor i mzulinsky to jedna i ta sama osoba? Czy to u mnie tylko ? Tu razor a jak wchodzę w post to mzulinsky.

 

whtrazorJ_xrqphpq.JPG

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Czy administratorzy naprawdę mają w dupie tego typu posty? Po 1 - spam. Po 2 - jendopostowiec. Po 3 - nie ten dział. Ale po co robić coś w dobrym kierunku? Lepiej założyć kolejny temat "Co jest nie tak z WHT?" , "Jak uniknąć tego typu tematów? (a potem oczywiście i tak nic z nimi nie robić)" itd itp. Może w końcu ktoś zauważy, że to forum schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wal swoich postów i ofert gdzie popadnie bo to nieładnie. Dałeś w giełdzie to styka. ...

 

Chyba że chcesz być nader widoczny to jeszcze do kopiuj/wklej w piaskownicy i w KOSZU... :angry:

 

razor i mzulinsky to jedna i ta sama osoba? Czy to u mnie tylko ? Tu razor a jak wchodzę w post to mzulinsky.

 

whtrazorJ_xrqphpq.JPG

Ludzie.. Tam jest nick autora ostatniego posta w danym temacie :) Jeśli masz jakieś wątpliwości to poproś administrację o porównanie adresów IP czy czego ta sobie chcesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie musisz się denerwować... Tylko pokaż mi gdzie jest ten Twój post przed moim AUTORZE...!!!

 

Ale mnie zakręca...:) ... Klikam w oferty pracy zlecenia i ten post a tu wali mnie na giełdę... uff.. jakaś kołomyja ...

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie musisz się denerwować... Tylko pokaż mi gdzie jest ten Twój post przed moim AUTORZE...!!!

 

Ale mnie zakręca... :) ... Klikam w oferty pracy zlecenia i ten post a tu wali mnie na giełdę... uff.. jakaś kołomyja ...

Ja komentowałem coś w tym temacie, kiedy był w dziale Zlecenia. Potem zapewne moderatorzy tudzież administratorzy usunęli te posty, a temat przenieśli. W międzyczasie wytworzył się wspomniany bałagan :) W dużym skrócie mówiąc.

 

W takich przypadkach przydaje się dodatek do IPB, który pokazuje co, skąd, przez kogo i dlaczego zostało przeniesione.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

finlandia moderatorzy są od tego, by pilnować, by nikt nie politykował (czyt. tłumaczył ludziom, którzy spijają propagandę dlaczego pewne zależności w tym kraju funkcjonują tak, jak funkcjonują, w dodatku pisząc w wątkach rzeczywiście do tego przeznaczonych), a nie żeby idioci nie wrzucali swojego syfiastego spamu do nieodpowiedniego działu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Sponsi moderatorzy są od pilnowania porządku ale moderatorzy nie siedzą 24h na forum i nie odświeżają strony co minutę.

 

Po to jest przycisk Raportuj pod każdym postem żeby zgłosić, że coś jest nie tak i żeby któryś z moderatorów zadziałał (raporty przychodzą na maila). I we wszystkich działach forum doskonale to funkcjonuje oprócz działu Oferty Pracy / Zlecenia. W tym dziale zamiast użycia Raportuj posty są komentowane złośliwie lub informujące, że to nie ten dział, itp. i niestety przodują w tym użytkownicy @LANcaster (kotkowicz.pl) i @Sponsi.

 

Dlatego proszę o używanie przycisku Raportuj jeżeli coś jest nie tak.

 

 

@StOnA: razor ma rację zacząłem robić porządek z tym wątkiem ładnie go wyczyściłem i przeniosłem. Post razora był widoczny pewnie przez 30 sekund i trafiłeś na to, że wyświetlał się że ostatnio odpowiadał w dziale "Zlecenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raportowałem bardzo długo i czekało się po 2 dni na reakcję. Teraz już nie raportuję, niszczę, bo moderator już nie dokomentuje takiemu userowi, więc my musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Juvenito: chciałeś zabłysnąć, no ale nie wyszło. To nie jest ani moje forum, ani Sponsiego, ani innych użytkowników i to nie jest w naszym obowiązku używać raportuj, które tak naprawdę i tak gówno daje. To że pozwalacie na taki syf na tym forum, to już wasza sprawka, ale już nie mogę się doczekać aż powstanie podobne forum o podobnej tematyce i aż cały ten syf w końcu upadnie. Wtedy będziesz sobie mógł wyzywać od 'idioty' kogo chcesz, bo i tak tu nikogo nie będzie, z wyjątkiem jednopostowców i moderatorów/administratorów którzy nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Sponsi Ty chyba czerpiesz przyjemność z tego, że możesz napisać do kogoś, że jest idiotą, że nie ma mózgu, że ma niemieckie nazwisko.

 

Co ty chrzanisz człowieku? Ty już w ogóle odlatujesz ze swoimi atakami w moją stronę. I ty jesteś moderatorem? Tjaa... to rzeczywiście pokazuje jak tu na tym forum jest super.

 

juvenito czytasz co napisałem? Zgłaszałem, ale już nie zgłaszam.

A teraz tak, zgłaszam twoją, atakującą wypowiedź, ciekawe co moderatorzy z tym zrobią, bo ja nie życzę sobie takich wypowiedzi pod moim adresem.

 

finlandia a daj spokój... cholera ich bierze, bo opisuję wiele rzeczy w sensowny sposób, tylko im się coś nie zgadza, że ktoś może lepiej kumać rzeczywistość od tych cwaniaczków... no i jadą...

 

Ciekawe, czy ktoś coś zrobi z moimi raportami na nieciekawą, pełną oszczerstw wypowiedź moderatora i szkalowanie i obrazę juvenito. Pewnie nie, bo po co.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej sytuacji to nasuwa się powiedzenie, "jak Sponsi nazwać kogoś cwaniaczkiem i idiotą to dobrze, ale jak Sponsiemu [..}" :))..

 

Co do raportów to moderatorzy "załatwili" ich już ponad 2100 (99,9% zgłoszeń) i przypominam, że żaden z nich nie otrzymuje za to złamanego grosza, więc narzekanie na to, że czasami o 3 w nocy w sobotę nikt nie ogarnie tego od ręki jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ktoś coś zrobi z moimi raportami na nieciekawą, pełną oszczerstw wypowiedź moderatora i szkalowanie i obrazę juvenito. Pewnie nie, bo po co.

 

W mojej wypowiedzi były fakty:

- fakt 1 - nazywasz ludzi, że są idiotami

- fakt 2 - piszesz, że ludzie nie używają mózgów

- fakt 3 - obrażasz p. Hubner za to, że mają niemieckie nazwisko (po mężu)

 

na wszystko powyższe są cytaty na forum więc nie jest to jakieś szkalowanie tylko podsumowanie Twoich wypowiedzi.

 

Może się zagalopowałem z interpretacją dlaczego to robisz za co przepraszam ale niech każdy sobie sam sobie wnioski wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. nie macie nic innego do dłubania....?

 

Beznadziejna walka między soą, która tylko daje obraz o was samych...

 

Bzk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×