Skocz do zawartości
xorg

[Downtime] FaceBook

Polecane posty

Od kilkudziesięciu minut nie działa FaceBook - nie to że płaczę za nim, ale ciekawi mnie powód tak długiego downtime patrząc na skalę tej witryny - ktoś coś wie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niestety mi także działa, liczyłem na falę masowych samobójstw związanych z niedziałaniem FB. Szkoda, może inną razą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mi czasami zdarzają się tylko zwiechy że mieli mi kilkanaście sekund i przy trzecim refreshu się ładuje dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ueee.... myślałem, że jakieś większe zdechnięcie... przydałoby się to ogółowi ludzkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest FaceBook? Jakieś nowe cuda z demotywatorami po raz n-ty? :P

 

Jezuuuu, ja się pociąłem!

 

Łap! ... i pamiętaj!

 

"Prawidłowym zachowaniem jest lekkie pochylenie głowy do przodu."

 

...i tak do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuu, ja się pociąłem!

 

 

Od dłuższego czasu zauważyłem że Twoje posty nie mają kompletnie sensu i piszesz po to, aby pisać i się pokazać na forum. Słów pełno a treści zero. Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zauważyłem że Twoje posty nie mają kompletnie sensu i piszesz po to, aby pisać i się pokazać na forum. Słów pełno a treści zero.

Twój post za to wniósł wiele do tematu :) To forum o webhostingu i pokrewnych, a nie o tym czy facebook działa, czy nie. Nikt nie wspomina o padach NK, bo zwyczajnie macie to w tyłku, a o fejsie trzeba pisać, bo jest na topie? Nie rozumiem właśnie tego... Rozpaczacie nad tym, że na forum trza było się poskarżyć ? :|

 

Sorry za offtop :)

 

 

 

 

Jupi, jupi na szczęście dzisiaj fejsbuk działa!!

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele.. FB padł i pewnie wasz światopogląd razem z nim? :) To już jest choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele.. FB padł i pewnie wasz światopogląd razem z nim? :) To już jest choroba :)

Dałbym plusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej interesujące by było dlaczego padł. Bo padać zawsze przecież coś będzie. A z przekomarzania się jeszcze nikt się niczego nie nauczył.

Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Następnym razem jak padnie to bierzcie żyletki i się tnijcie i nie piszcie że FB padł. Kolejny pad tego badziewia może się skończyć że komuś z was pikawka huknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja pierdziele.. FB padł i pewnie wasz światopogląd razem z nim? :) To już jest choroba :)

 

No i trzeba do nich chyba pisać o rekompensatę bo był pół godziny offline dla części użytkowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×