Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
juscik

[Sprzedam] Autorski serwis o tematyce KWEJK.pl

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Mam do sprzedania autorski serwer (rozwiązanie-skrypt) jak i grafikę o tematyce przybliżonej do kwejk.pl w raz z fanpagem. Serwis z wielkim potencjałem, wystarczy poprowadzić dobrą kampanię na FB. Domena z 2008 roku, specjalnie nabyta ze względu na charakter serwisu (jeden klik -> kolejne zdjęcie).

 

Nazwa serwisu: www.kliczek.pl

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to myślę, że nie będzie przeszkodą podania więcej informacji potencjalnemu właścicielowi na maila: kontakt@kliczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Jakieś statystyki? Po co upodabniac się do kwejk? Skoro mogą wejść własnie na kwejk, a nie do ciebie. Tyle tych stron powstaje, ze nie wiem czy przy takiej konkurencji wystarczy dobra kampania na facebook...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego w sieci jest peeeeeełno....

 

Lepiej było by samemu kupić na allegro skrypt i założyć swoją własną strone..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze proszę o podanie ceny, po to jest pole "Cena" przy pisaniu posta żeby coś tam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com
Tego w sieci jest peeeeeełno....

 

Lepiej było by samemu kupić na allegro skrypt i założyć swoją własną strone..............

 

Albo pobrać TenTego i odpowiednio zmodyfikowac pod własne potrzeby i grosze, które możesz przeznaczyć na zakup nowej domeny już są, zamiast kupić taki skrypt na Allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×