Skocz do zawartości
xorg

Najtańsze Domeny .pl

Polecane posty

W przypadku kupna detalicznego różnicy nie ma, ale hurtowo owszem, już różnica wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą rejestrację to taniej macie w 1and1.pl - za darmo.

 

Nie rozumiem w jaki sposób ta firma robi kopie zapasowe domen itd. Chyba coś nie tak jest przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w www.webq.biz można znaleźć za 10 zł, a i odnowienie ma normalną cenę - 80 zł

Średnio normalna ta cena za odnowienie w porównaniu do OVH, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam OVH bo sprawdzone co mnie baaaardzo wnerwia w OVH to, że nic się nie wykona elektrocznienie zawsze sterta papierow do wypelnienia i odsylania pocztą :(

 

Ale ceny mają bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby polecasz OVH ale narzekasz na papierkowe sprawy - dla mnie to beznadziejna opcja, wolałbym dopłacić i mieć wszystko online załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepy jestem, czy naprawdę nie widać tam nigdzie cennika przedłużeń?...

Znalazłem tylko wpis na innym forum, gdzie ktoś wysłał zapytanie i otrzymał odpowiedź, że 48zł (domyślam się, że chyba netto).

 

Bo wydaje mi się, że istnieją dwa typy klientów domenowych - tacy rejestrujący domenę tylko na rok, i dla nich zakres cen jest z reguły od kilku do kilkunastu złotych, i tacy co rejestrują na dłużej i dla nich ważniejsze jest przedłużenie kształtujące się w granicach ~50-120zł.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej: nie uwzględniają na swoich stronach, że ktoś może korzystać ze starszych przeglądarek. Fx 3.6 - nic się nie dzieje po najechaniu na pytajnik. Ale znajduję w kodzie źródłowym strony, dzięki.

 

Ale trochę to dziwne - zupełnie rezygnują z zysku na domenach .pl? Według cennika dostępnego na dns.pl partnerzy płacą NASKowi 40zł. Chyba, że mają coś wynegocjowane inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zł ale netto + VAT ale szwedzki czyli 25% co daje w wyniku 60 zł brutto czyli dla osoby prywatnej drożej niż w OVH.

Na stronie https://www.citynetwork.pl/domeny/ nie ma nigdzie napisane czy to ceny netto czy brutto oraz jaka stawka vat, że to cena netto dopiero na zamówieniu ale nic nie ma o stawce vat.

 

Do tego spróbuj coś zamówić to zatrzymasz się na formularzu i polu "Nr ogranizacji */Numer firmy *", bez względu co wpiszesz otrzymujesz komunikat "Niewłaściwy format, oczekiwano 10 cyfr"

 

Myślę, że nie warto ryzykować bo nie wiadomo jaka polityka wydawania kodów authinfo, itp.

 

Ale trochę to dziwne - zupełnie rezygnują z zysku na domenach .pl? Według cennika dostępnego na dns.pl partnerzy płacą NASKowi 40zł. Chyba, że mają coś wynegocjowane inaczej.

Nie mogą mieć wynegocjowanego inaczej ta kwota dla partnerów jest stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 25% z 40 to przypadkiem nie 10?... ; ) W sumie daje 50, nie 60. ; )

 

 

No to naprawdę dziwna polityka dotycząca domen .pl. Strata 1,90 przy rejestracji, zero zysku przy przedłużeniu...

Inni robią promocje tracąc przy rejestracji, ale przynajmniej od części klientów rekompensują sobie stratę przy odnawianiu rok później, a tu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 25% z 40 to przypadkiem nie 10?... ; ) W sumie daje 50, nie 60. ; )

Oczywiście masz rację, przypadkiem nabiłem na kalkulatorze 48 a nie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam - szukam tanich domen PL - przedłużenie może być nawet 100 zł.

Chodzi o jak najtańszy koszt rejestracji i możliwość rejestracji kilkunastu.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj tu - pewien pozycjoner z PiO pozytywnie wypowiada się o tej firmie i mówi że ma tam pełno domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×