Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slonik

Ile można zarobić na AdTaily? Jak zwiększyć sprzedaż reklam?

Polecane posty

Witam

Jak można zwiększyć zainteresowanie reklamodawców moją reklamą? Ile można na AdTaily zarobić na serwisie z 30K UU miesięcznie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak można zwiększyć zainteresowanie reklamodawców moją reklamą? Ile można na AdTaily zarobić na serwisie z 30K UU miesięcznie?

Pozdrawiam

Ceną oraz umieszczeniem boxa reklamowego w widocznym miejscu.

 

Ile można na tym zarobić, hmm. Wszystko zależy od twojej strony, czy odwiedziny wyglądają na prawdziwe, a nie nabite autosurfami, również tematyka twojej strony jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak można zwiększyć zainteresowanie reklamodawców moją reklamą? Ile można na AdTaily zarobić na serwisie z 30K UU miesięcznie?

Pozdrawiam

 

Ja w 2 miesiące przy ok 700uu dziennie zarobiłem 160zł więc chyba warto umieścić ich reklamę na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym Ci polecił programy partnerskie / sieci afiliacyjne. Zarobisz sobie spokojnie przy takim ruchu, wystarczy wstawić reklamę w dobre miejsce i tematycznie zgodną ze stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytając o AdTaily na innych forach zrezygnowałem. Od roku jestem w Netsales. Po pierwszym miesiącu wypłaciłam trochę ponad 200zł a reklamy zamieściłam na małym blogu (ok 100-200 wyświetleń dziennie). Je chcesz to tu są namiary LINK.

Edytowano przez regdos
Usunięcie reflinków (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ciachnęli o połowę zarobki przy wypłacie.. .nie jest to dobre rozwiązanie, sam nie klikałem w reklamy, nie wiem skąd wzięli takie dane. Usunąłem ich boksy reklamowe, prowizji za dużo biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytając o AdTaily na innych forach zrezygnowałem. Od roku jestem w Netsales. Po pierwszym miesiącu wypłaciłam trochę ponad 200zł a reklamy zamieściłam na małym blogu (ok 100-200 wyświetleń dziennie). Je chcesz to tu są namiary LINK.

Z tego co widzę nie mają dobrych opinii http://www.programy-afiliacyjne.com.pl/ranking/netsales/3.html na stronie masz ranking firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie mają dobrych opinii http://www.programy-...netsales/3.html na stronie masz ranking firm

 

Czemu uważasz że taki ranking ma prawdziwe odzwierciedlenie ? korzystałem kiedyś i było ok.

Jak jakieś osoby same klikają w linki lub namawiają innych aby codziennie klikali to nie ma się co dziwić , że im ucieli zarobki.

Najlepiej jest samemu przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adtaily w modelu PPC jest mało opłacalne, niestety reklamy mają niski współczynnik klikalności. Można to sprawdzić na stronach Adtaily, udostępniają takie informacje o serwisach dostępnych w pakietach "Dniówki". Innym rozwiązaniem jest stała opłata dzienna, ale tutaj jest zdecydowanie mniej reklamodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×