Skocz do zawartości
Professorek

Ocena serwera shell

Polecane posty

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym serwerze shell. Ma służyć do uploadowaniu plików :)

 

Intel® Xeon® W3520 @ 2,67 GHz 8 wątków

pamięć RAM 24GB

System Debian Squeeze 64 bit

pojemność: 35 GB

połączenie sieciowe: 100 Mbps

transfer danych: bez limitu

ilość procesów: bez limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym serwerze shell. Ma służyć do uploadowaniu plików :)

 

Intel® Xeon® W3520 @ 2,67 GHz 8 wątków

pamięć RAM 24GB

System Debian Squeeze 64 bit

pojemność: 35 GB

połączenie sieciowe: 100 Mbps

transfer danych: bez limitu

ilość procesów: bez limitu

Z taki shellem możesz zrobić serwer do gry. Jeśli chcesz uploadować duże pliki to z takim dyskiem będzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry podane powyżej dotyczą serwera dedykowanego, na którym będzie utworzone twoje konto shell. Należy pamiętać o tym, że tych kont shell jest już tam ze 100, albo 1000, że każde konto ma jakiś limit pamięci ram i cpu. Czytajcie oferty ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Zawsze po pobraniu mogę usunać dane pliczki i miejsce się zwalnia. Zresztą moge wziąć 60GB, zamiast tych 35.

60 czy 35 GB to nie ma różnicy i tak szybko ci zabraknie miejsca. Ja mam dysk 160 GB i już mi brakuje a miesiąc temu miałem formata.

#Edit

Jeśli chcesz pobierać duże pliki to polecam dysk 500GB

Edytowano przez rkzm2012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być shell, a nie jakis komputer ;-) Pobieram gre ~15GB i od razu upload. A jak zauploaduje usuwam. Miejsce nadal jest. W czym problem? Niezbyt rozumuje po co mi to 500GB. Po to jest shell, abym pobrał, zauploadował w kilka chwil, a nie przetrzymywał jak głupi :) Chyba, że czegoś nie rozumie to mi wytłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 czy 35 GB to nie ma różnicy i tak szybko ci zabraknie miejsca. Ja mam dysk 160 GB i już mi brakuje a miesiąc temu miałem formata.

#Edit

Jeśli chcesz pobierać duże pliki to polecam dysk 500GB

Ja już nie pamiętam kiedy miałem formata i miejsca jakoś nie brakuje. To może niech odrazu sobie strzeli macierz na 10 TB. Aby mu czasem miejsca nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

To ma być shell, a nie jakis komputer ;-) Pobieram gre ~15GB i od razu upload. A jak zauploaduje usuwam. Miejsce nadal jest. W czym problem? Niezbyt rozumuje po co mi to 500GB. Po to jest shell, abym pobrał, zauploadował w kilka chwil, a nie przetrzymywał jak głupi :) Chyba, że czegoś nie rozumie to mi wytłumacz.

Już tłumacze. System waży 400 mega dolicz potrzebne programy wychodzi ci już jakieś 500 mega.Teraz pobierasz 2 gry po 15GB to już jest 30 GB razem wychodzi 30,5GB.

Teraz upload do twojego kompa dość długo jeśli masz słabe łącze. Zapomniałeś wykasować poprzednie gry a pobierasz następną grę która waży 4 giga.

I tak masz cały dysk zapełniony

#Edit

Czytaj drugi post.

Edytowano przez rkzm2012 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upload do twojego kompa dość długo jeśli masz słabe łącze
Chyba nie o to chodziło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Chyba nie o to chodziło. ;)

Oj tam oj tam.Co za różnica czy do jego kompa czy innego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shell ma łącze 100mbps więc tutaj o to się nie martwię. Grę pobieram, wrzucam bez dodatkowych kolejek. Chyba już wyczerpaliście odpowiedź. Kupię na 2 miesiące i zobaczymy jak to się będzie sprawować. Dzięki za odp. A takie dodatkowe pytanko, może dość głupie. Jest możliwość na shellu postawić ts2/vt ? Jakieś rzeczy dodatkowe były potrzebne? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie dodatkowe pytanko, może dość głupie. Jest możliwość na shellu postawić ts2/vt ? Jakieś rzeczy dodatkowe były potrzebne?

Żadne pytanie nie jest głupie ;)

 

To musisz się już dowiedzieć bezpośrednio u usługodawcy na co zezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Parametry podane powyżej dotyczą serwera dedykowanego, na którym będzie utworzone twoje konto shell. Należy pamiętać o tym, że tych kont shell jest już tam ze 100, albo 1000, że każde konto ma jakiś limit pamięci ram i cpu. Czytajcie oferty ze zrozumieniem ;)

Czytałeś ten post??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Teraz pobierasz 2 gry po 15GB to już jest 30 GB razem wychodzi 30,5GB.

Teraz upload do twojego kompa dość długo jeśli masz słabe łącze. Zapomniałeś wykasować poprzednie gry a pobierasz następną grę która waży 4 giga.

I tak masz cały dysk zapełniony

 

Gry się kupuje w sklepie a nie pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×