Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly90

konto bankowe

Polecane posty

Witam, jakie jest najlepsze konto bankowe dla firm prócz mbank. Oczywiście zależy bardzo na niskich kosztach opłat miesięcznych bądź najlepiej żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na ofertę Idea Bank.

Całkiem za darmo to nie znalazłem nigdzie firmowego konta, wszędzie albo opłata za prowadzenie, albo przynajmniej za kartę w przypadku gdy nie zapłacisz nią określonej kwoty w miesiącu - tak właśnie jest w Idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: chodziło o najtańsze/darmowe, a nie o takie za 30-40 zika miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4-5 lat korzystam z konta dla osob prywatnych w ALIOR BANK-u. Jestem w 100% zadowolony....

 

Wypłaty z każdego bankomatu za freee, opłata 5 zł / miesiąc. Darmowe przelewy, przyjemny panel bankowości internetowej... : )

 

Co do firm to nie wiem co oferują ale zapytaj bo moim zdaniem to jeden z lepszych banków w Polsce...

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: chodziło o najtańsze/darmowe, a nie o takie za 30-40 zika miesięcznie.

a gdzie widzisz tą opłatę ? Bo ja przy koncie DBnet biznes nie widze opłaty za prowadzenie konta jak i przelewy ba nawet wypłaty i wpłaty w oddziale free

Edytowano przez spectra (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecę tobie Pekao S.A, ja posiadam konto intro i mam darmowe ;)

Cóż. Od kiedy to konto intro jest firmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konta i w mBank oraz Idea Bank. Bardziej skłaniałbym się ku mBankowi bo Idea nie figuruje póki co w żadnym systemie obsługi płatności (dotpay, payU itd.). Oprócz tego jednego szczegółu obsługa i bezpłatność w obu przypadkach jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<p>Może alior sync? Ma ktoś doświadczenia z tym świeżym bankiem internetowym? Jeszcze nie widziałem pochlebnych recenzji/artykułów aczkolwiek oferta prezentuje się kusząco.</p>

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<p>Może alior sync? Ma ktoś doświadczenia z tym świeżym bankiem internetowym? Jeszcze nie widziałem pochlebnych recenzji/artykułów aczkolwiek oferta prezentuje się kusząco.</p>

 

Sync niema oferty dla firm.

 

Korzystam z konta osobistego i jestem w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konta osobiste to na dzień dzisiejszy oferta Sync jest nie do przebicia, ale chyba nie planują podobnej dla firm - są za to konta firmowe w standardowej ofercie Alior Bank, jednak oferta konkurencji jest nieco tańsza.

 

Spojrzałem na ofertę mBanku, konkretnie mBiznes konto - niby darmowe prowadzenie rachunku, ale za to przelewy drogie. Jak ktoś chce z tego robić kilkadziesiąt czy kilkaset przelewów miesięcznie na rachunki w innych bankach to się wykończy. Już lepiej zapłacić te kilka czy kilkanaście złotych w innych bankach i mieć darmowe przelewy.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko o braku możliwości szybkich płatności z konta w Idea Bank, jakoś nie kwapią się do tego, żeby współpracować z systemami płatności on-line. Do tego kiedyś był problem z niealfanumerycznymi znakami w tytułach przelewów, zgłaszałem im ten problem (i pewnie nie ja jeden) i obiecali poprawić to niedociągnięcie ale nie wiem jak jest teraz, bo dawno takiego przelewu z konta u nich nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligo ma fajną ofertę, ale przelewy wychodzące też niestety po zydlu. Korzystam z konta u nich, ale większość przelewów wypluwam z Idea Banku albo z prywatnego w Alior Sync. W zasadzie przy prowadzeniu działalności jednoosobowej nie ma większego znaczenia, czy korzystasz z konta firmowego czy prywatnego, i tak odpowiadasz całym majątkiem a w razie kontroli sprawdzają wszystkie twoje konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie ze Alior Sync taki "super" - proszę o konkrety bo ja byłem w banku pytać o to (mam normalnie konto w Alior) - i szału nie ma... Chyba że macie informacje i wiedzę TYLKO wyłącznie z reklam (to życze powodzenia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×