Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elempl

[SPRZEDAM] Powierzchnia reklamowa w serwisie...

Polecane posty

Witam,

sprzedam reklamę w moim serwisie który obecnie dynamicznie się rozwija.

Forma reklamy i czas emisji do ustalenia - cena również.

 

adres serwisu: http://Pomysłodawcy.pl

 

Statystyki serwisu prześlę zainteresowanym na PW.

 

Zapraszam :)

Edytowano przez elempl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te 'parę' obrazków masz 26 tyś fanów? Niby skąd?

 

Proponuję poobserwować nasz FP i zobaczyć w jakim tempie przybywają Fani (w tygodniu okolo 2 tyś dziennie). Dodatkowo zanim zarzucisz mi, że to pewnie kupieni Fani zobacz proszę ranking ilości udostępnień pomysłów z serwisu to powinno rozwiać Twoje wątpliwości http://www.pomyslodawcy.pl/top10.php

 

 

Dynamika rozwoju serwisu wynika z tego, że pracy przy serwisie i FP poświęcamy dziennie około 14-15 godzin.

 

 

Dziękuję za uwagę :)

Edytowano przez elempl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu, żeby obejrzeć materiał trzeba się zalogować przez faceboka? Czemu to ma służyć, ja nie chcę się logować do FB żeby coś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te 'parę' obrazków masz 26 tyś fanów? Niby skąd?

Czemu, żeby obejrzeć materiał trzeba się zalogować przez faceboka? Czemu to ma służyć, ja nie chcę się logować do FB żeby coś zobaczyć.

Ano właśnie temu ma służyć, żeby nabić sobie fanów, których będzie można pewnie pod młotek wystawić za jakiś czas ;) Po prostu taki łańcuszek - na tablicy znajomych pojawia się jakiś wpis (no bo aby go zobaczyć to trzeba polubić), po czym inni chcąc zobaczyć co to klikają, pojawia im się, że muszą polubić, no to klikają... I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie temu ma służyć, żeby nabić sobie fanów, których będzie można pewnie pod młotek wystawić za jakiś czas ;) Po prostu taki łańcuszek - na tablicy znajomych pojawia się jakiś wpis (no bo aby go zobaczyć to trzeba polubić), po czym inni chcąc zobaczyć co to klikają, pojawia im się, że muszą polubić, no to klikają... I tak w kółko.

 

Serwis jest zintegrowany z Facebookiem zgodnie z wszystkimi wytycznymi FB.

Fachowo to co opisałeś powyżej nazywa się marketingiem wirusowym...

 

p.s.

każdy materiał w serwisie można zobaczyć bezpośrednio ze strony głównej bez potrzeby logowania, jeśli jednak chcesz skorzystać z linka bezpośredniego wtedy jest wymóg logowania...

 

p.s.2

od rana dzisiaj ponownie ktoś bombarduje nam serwer i stara się blokować wszystkie wolne sloty....nie ma to jak polska zawiść :)

Edytowano przez elempl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×