Skocz do zawartości
Prohost

Prohost.pl - zmiany w ofercie, promocje, informacje techniczne

Polecane posty

Witam,

 

Kilka szybkich informacji:

 

1. Zmieniła się oferta - więcej przestrzeni dyskowej, większe limity cpu, zniżki dla przedłużających hosting, promocja 50% ceny za pierwszy rok, domena gratis.

 

2. Program partnerski - teraz 100% pierwszej wpłaty idzie do polecającego.

 

3. Telefoniczne głosowe powiadomienia o zaległych proformach.

 

4. Aktualnie dwie lokalizacje backupów. Uruchomiliśmy dodatkowy backup danych w Zamościu. Backup danych znajduje się też w Gdańsku w lokalizacji innej niż serwery.

 

5. Vpsy są dostępne - oferta ustalana indywidualnie na BOKu.

 

6. Mniejsze usprawnienia zarządzania jak reset hasła do cpanela z panela klienta, łatwiejsze zarządzanie domenami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużam już swoje usługi u Państwa już 3 rok z rzędu to jaki upust dostanę?

 

20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

20%

 

Szkoda, że promocja nie pojawiła się w sierpniu ponieważ w sierpniu odnawiałem mój pakiet i niestety płaciłem bez żadnego rabatu ;(

 

A rabat udzielany jest od kwoty netto czy brutto (zboczenie związane z prowadzeniem działalności :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wieloma pytaniami o plan Medium został on przywrócony do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prohost.pl i wysłali Ci dużo poczty elektronicznej, ale nigdy nie odpowiedział na mój e-mail.

Mam konta z tobą i to suspened ale nie wiem dlaczego i nigdy nie powiedział mi, dlaczego .. proszę powiedz mi przynajmniej, dlaczego! Chcę rachunki powrotem żyć!

 

masaż ten został przetłumaczony z angielskiego na polski.

 

to jest pilne żądanie. proszę dać mi znać, jak możemy zamknąć to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Please login to clients area and submit ticket - we don't provide email support.

 

If You can't login send me PM on this forum.

Edytowano przez Prohost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo Dzięki za wsparcie, wszystko jest w porządku do normalnej :)

 

 

prohost jest wielką firmą hostingową i był członkiem od ponad 7 lat nigdy nie miał problemu.

 

dzięki jeszcze raz

 

Thanks alot for the support , everything is fine back to normal :)

 

 

prohost is a great hosting company i was member for more then 7 years never had an issue .

 

thanks again

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi jest pochwalić się statystyką czasu reakcji Prohost.pl na zgłoszenia przez ticket, czat i formularz.

 

Średni czas reakcji: 00:07:36 na 10917 zapytań. (stan na 29-10-2012)

 

Pod uwagę wzięte zostały wszystkie wpisy z naszego systemu pomocy ze wszystkich lat działalności. Statystyka jest też dostępna na stronie i uaktualniana jest co godzinę przez system.

Edytowano przez Prohost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najwyższej opcji hostingu Max dodany został bezpieczny dostęp ssh do konta - dostęp posiada separację filesystemu i zasobów ram/cpu (nie wpływa negatywnie na działanie głównego systemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta przekraczające limit cpu nie są teraz zawieszane - zamiast zawieszenia konta jego procesy będą miały zmniejszony priorytet. Oznacza to brak przerw w działaniu ale możliwe jest spowolnienie wyświetlania stron po przekroczeniu limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×