Skocz do zawartości
roman_tyk

[SPRZEDAM] 125 stron XXX ktore zarobily ponad 100tys

Polecane posty

Witam

Do sprzedania ponad 125 stron o charakterze erotycznym.

12 stron głównych (mają 5 lat) + samoaktualizujące się zaplecza duzo nawordpressie (2 lata).

 

Metody zarobku na stronach:

- dostęp mobile

- dostęp sms premium

- reklamy

 

Rodzaje stron:

- anonse

- filmy XXX

- sex fotki

 

Ilosc odwiedzin okolo kilku tysiecy uu dziennie z powodu filtru na glownej stronie.

 

 

Oddam po kosztach, jestem otwarty na propozycje. Strony zarobily przez pare lat ponad 100tys zl. Obecnie nalezy popracować troche nad SEO.

 

gg. 3092733

 

link allegro:

http://allegro.pl/li...hp?us_id=503732

Edytowano przez roman_tyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powód sprzedaży ?

Standardowy. Zarobiły setki tysięcy czy nawet miljony, ale nie mam czasu na ich prowadzenie. To już nawet nie jest chwyt marketingowy, tylko zwyczajny bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy. Zarobiły setki tysięcy czy nawet miljony, ale nie mam czasu na ich prowadzenie. To już nawet nie jest chwyt marketingowy, tylko zwyczajny bullshit.

 

 

No cóż ;)

 

W sumie to pytam na poważnie, bo mam kilka stron XXX i obecnie płace kilku osobom po 500 zł oni o nie dbają i każdy jest zadowolony.

 

Jeżeli strony coś zarabiają i maja potencjał to mogę być zainteresowany ale w wypadku gdy te 10000 zł wyłożę i na zwrot bym musiał czekać 2-3 lata to jednak spasuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby faktycznie tyle zabierały, to sam popracowałby nad SEO, czy zlecił komuś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby faktycznie tyle zabierały, to sam popracowałby nad SEO, czy zlecił komuś..

 

W sumie to przekonałeś mnie , szkoda czasu na poznawanie szczegółów 125 stron , samo ogarnięcie ich mimo iż są automatyczne jest na tyle czasochłonne że zapewne nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Zastosuje metodę kopiego-pejsta i zrobi się tyle pakietów ile potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile to prawda, to jest to 3,5k miesięcznie - żaden wyczyn dla tego typu stron. A tak lakonicznie przedstawiona oferta jest podejrzliwa i mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki dobrobyt w kraju mamy, że nie opłaca się utrzymywać stron dla takiego grosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony zarobily przez pare lat ponad 100tys zl. Obecnie nalezy popracować troche nad SEO.

Kolejny co jelenia szuka.

W ile ***lat*** te 100K zarobiłeś siedząc po 12 godzin dziennie dodając content?

Niech zgadnę... odkąd mamy .pl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, żal wam ściska, że zamiast oglądać fajne filmy/fotki i przy tym zarabiać dłubiecie w usługach, mysqlach, apaczach itp wynalazkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, żal wam ściska, że zamiast oglądać fajne filmy/fotki i przy tym zarabiać dłubiecie w usługach, mysqlach, apaczach itp wynalazkach ;)

Nie wiem jak Ty, ale ja tam wolę zjeść ciastko niż patrzeć na nie przez szybkę :P

 

Temat wybitny, ma potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

 

Strony zarobily przez pare lat ponad 100tys z

 

 

 

Chyba ktoś tu nie umie czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×