Skocz do zawartości
Konrad.K

Ani Wolna Ani Zajęta

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie, ile trwa okres gdy domena nie jest widoczna ani w puli domen wolnych ani w puli domen zajętych ? np. po jej wygaśnięciu albo po wygaśnięciu rezerwacji ?

 

Pozdrawiam.

 

ps. może wie ktoś co znaczy komunikat "domena jest zablokowana w celach reklamacyjnych." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, ile trwa okres gdy domena nie jest widoczna ani w puli domen wolnych ani w puli domen zajętych ? np. po jej wygaśnięciu albo po wygaśnięciu rezerwacji ?

ps. może wie ktoś co znaczy komunikat "domena jest zablokowana w celach reklamacyjnych." :-)

A którego słowa nie rozumiesz zw tym komunikacie? ;) Najwidoczniej jest prowadzone jakieś postępowanie wyjaśniające/reklamacyjne i domena została zablokowana.

Normalnie po wygaśnięciu rezerwacji domena jest zablokowana od 1 do 7 dni, a po zakończeniu opłaconego terminu - 30 dni trwa blokada. Odnoszę wrażenie, że już kiedyś o to pytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytalem o domeny ktore sa widoczne na listach domen zajętych - tu sprawa prezentuje sie troche inaczej bo od 3 dni nie ma ich ani w puli domen zajętych ani domen wolnych - dlatego założyłem nowy temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×