Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz Czapla

Nowości technologiczne

Polecane posty

Nazwa strony: Nowości technologiczne

 

Opis:

Główne powody dla których warto zostać

użytkownikiem strony newinfo.pl

: U nas newsy są

dodawane ciągle, robimy to dla hobby, jesteśmy

darmową stroną, nie mamy reklam na stronie. Głównie

piszemy na temat:

Telefonów kom, tabletów, ale nie tylko o tym. Mamy na blogu

profesionalną ekipe

redaktorów, którzy

dziennie dla hobby szukają dla was

ciekawych informacji że świata nowej technologii.

Zapraszamy na bloga. Pozdrawiam, ekipa bloga.

 

Link: http://newinfo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Kilka uwag:

  • Czcionka w menu jest słabo widoczna
  • Myślę, że button "Więcej" powinien mieć stałą pozycję np. w jednej linii z tagami
  • Popracujcie nad grafiką w topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top jest brzydki, do tego wybór czcionki w tytułach artykułów z tyłka wyjęty, jak już chcecie bajerancką czcionkę, to poszukajcie takiej, w której macie polskie diakrytyki, żeby to jakoś po ludzku wyglądało, a nie tak, że prawie każdy polski znak diakrytyczny jest wymieniany na Georgię czy inną standardową czcionkę szeryfową (w większości przypadków będzie to stary, smutny TNR).

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Równie dobrze każdy może ci teraz odpisać "przedstaw chociaż jeden dobry argument żeby nie umieszczać info o reflinku"...

 

 

Lepiej umieszczać info o reflinku lub "czysty" link...

Argument? Bo tak...

 

Widzisz? Nie ma argumentów za i przeciw. Więc zarówno umieszczanie informacji, jak i jej nie zamieszczenie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja opinia jest podobna do kolegów wyżej - popracuj nad grafiką i tą czcionką którą się cholernie ciężko czyta. Po prawej stronie znajduje się wiele zbędnych rzeczy od WP - usuń je.

Edytowano przez mikorol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie musi nic przedstawiać. Decyduje o tym administracja forum. Reflink musi być wyraźnie zaznaczony, że to ref, a nie czysty link. Była o tym mowa dosyć niedawno.

Tak decyduje ale skąd mogę o tym wiedzieć? Czytałem regulamin oraz warunki publikacji, znam zasady netykiety. Nigdzie nie było wspomniane o oznaczaniu reflinków. Przeoczyłem? Czy było to wspomniane w którymś z tematów? Niestety nie mam tyle czasu by je przeczytać. Warto dopisać to do warunków publikacji, a skoro administracja tak zarządziła to ze swojej strony przepraszam i następnym razem dodam informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że teksty na ciemnym tle z zasady czyta się gorzej niż na jasnym, to jeszcze rozjeżdża Wam się wszystko.

Przykładowy zrzut z Opery:

http://ncnz.pl/grafa...9-10_162936.jpg

Tekst się zjechał na bok, fotki wystają poza layout. Mało ciekawie to wygląda. Poza tym niebieskie elementy na tym szarym tle też wyglądają średnio.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem na FFie. Tekst zwęził się do wąskiej kolumienki, a obrazy dało na dół i dodatkowo dziwnie rozciągnęło. Być może to jest problem stylu/WordPressa, w każdym bądź razie z niego nie korzystam.

 

Jak chcesz czegoś prostego i łatwego do ogarnięcia ,możesz spróbować przerzucić się na GetSimple. Wystarczy tylko zainstalować mod na newsy, dodać przykładowo na dole każdego posta widget z DISQUS i jest ok (ja tak zrobiłem u siebie na stronie). Tylko trzeba odpowiednio dopasować obrazki (wybrać standardowe rozmiary) i jest ok. Może tylko jednym problemem jest to że nie ma możliwości rejestracji nowych userów, ale w Twoim przypadku nie widzę by kto inny niźli ty jeszcze pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z deczka lepiej, ale te cegiełki nie robią na mnie wrażenia, blee! Zamiast zwykłego napisu dodaj fajne logo i usuń tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotki w prawie każdym newsie się rozjeżdzają. Nie wiem, może masz jakiś problem na swoim kompie z tym? W końcu Twój temat też jest tak dziwnie wyjustowany jak treść na stronie. Chyba, że to zamierzone :D Ale wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablet Matrix one za 188 złoty

A "ch" w "złotyCH" to się zjadło? :>

 

Posty nadal się źle czyta, bo wszystko zwęża się do jednej kolumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zacznij pisać w języku polskim na tym blogu, na razie nadaje się to wyłącznie na joemonster...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×