Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tunio

Nie działające vhosty

Polecane posty

Witam, mam problem związany z virtual hostami. Dawno temu podpiołem dzięki nim subdomene. Teraz chciałbym podpiąć samą domene. Dobra, podpiołem domene tzn wpisałem w linijkach vhosta nazwe domeny poczekałem sobie 12h i nic sie nie dzieje DNS-y mam na darmowej stronie. domena przekierowana na IP VPS-a i dalej nie wiem co zrobić. Przeglądałem wszystkie poradniki na forum ale nic nie znalazłem. Potrzebuje kogoś kto zna się na Tym. Za pomoc mogę zaoferować jedynie 10 zł bo nie jest to jakieś arcy trudne zapewne bo kiedyś to zrobiłem. Proszę o pomoc kontakt ze mną to: skype: tunczyk51 ! Błagam o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszę wszystko dokładnie. Zainstalowałem APACHE na VPS-a. Wszystko było git strona na IP działała. Potem wlazłem na freedns i ustawiłęm inne dns domenie z 1and1.pl. Następnie wlazłem w APACHE i tam dodałem domene do vhosta. I myślałem że wszystko jest git ale okazało się że strona nie działa. Potem usunołem folder z APACHE myśląc że coś źle zrobiłem bo komenda na restart APACHE nie działała wywalała jakiś Failed. Chciałem zreinstlować APACHE ale reinstalacja dałą tylko to że pojawił się folder i nic więcej. Potrzebuje konkretnej pomocy specjalisty najlepiej żeby miał skype bo tak to do niczego nie dojde bo za dużo do pisania jest. Najlepiej by było gdyby miał foldery z APACHE lub komende która by APACHE zainstalowała na nowo bo jak instaluje to dalej nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×