Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mikkelson

Współpraca

Polecane posty

Gdy wyjdzie CS:GO mam zamiar tworzyć serwerownię. Sam nie dam rady prowadzić tego, i będę potrzebował 1 lub 2 osoby do pomocy. Oczywiście takowe muszą dysponować jakimiś środkami dzięki którym opłacimy serwer na pewien czas. Kontakt: GG: 21126393 Steam: chickus88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomoże mi zapłacić na pierwsze 3 miesiące, w tym czasie liczę na bardzo dużą liczbę odwiedzin. I po za tym ta osoba która mi pomoże będzie współpracownikiem - tworzyć sieć będzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum tylko dlatego, żeby znaleźć jakąś młodą, ambitną osobę chcącą zrobić ciekawy projekt internetowy w dziedzinie hostingu lub coś typowo użytkowego. Chciałbym poświęcić takiemu projektowi trochę czasu, podzielić się wiedzą i umiejętnościami oraz ułatwić start inwestując odrobinę pieniędzy. Mentoring, to jest chyba dobre słowo.

 

Od 7 miesięcy jak tu jestem nie spotkałem jednak nic co by mnie zainteresowało. Jak czytam tematy takie jak ten, to mi się płakać chce. Kurcze, czy nie ma w internecie już ciekawych ludzi, którym chce się pomóc tylko dlatego, że potrafią zarazić człowieka swoim pomysłem, optymizmem, chęcią do działania nad czymś bardziej ambitnym? :-/

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomoże mi zapłacić na pierwsze 3 miesiące, w tym czasie liczę na bardzo dużą liczbę odwiedzin. I po za tym ta osoba która mi pomoże będzie współpracownikiem - tworzyć sieć będzie ze mną.

Czyli szukasz jelenia, który dołoży Ci do serwera? Do tego ma jeszcze wszystko sam na nim postawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Insider: są takie osoby, ale unikają tego forum ze strachu, że zostaną zjechane. To, że większość "pomysłów" to kiszka taka jak ten, to jedna strona medalu, ale czasami z rozpędu obrywa się też całkiem niegłupim pomysłom, stąd niewielkie zainteresowanie chwaleniem się publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum tylko dlatego, żeby znaleźć jakąś młodą, ambitną osobę chcącą zrobić ciekawy projekt internetowy w dziedzinie hostingu lub coś typowo użytkowego. Chciałbym poświęcić takiemu projektowi trochę czasu, podzielić się wiedzą i umiejętnościami oraz ułatwić start inwestując odrobinę pieniędzy. Mentoring, to jest chyba dobre słowo.

 

Od 7 miesięcy jak tu jestem nie spotkałem jednak nic co by mnie zainteresowało. Jak czytam tematy takie jak ten, to mi się płakać chce. Kurcze, czy nie ma w internecie już ciekawych ludzi, którym chce się pomóc tylko dlatego, że potrafią zarazić człowieka swoim pomysłem, optymizmem, chęcią do działania nad czymś bardziej ambitnym? :-/

Jeśli to ciebie nie interesuje, mam coś ciekawszego, ale jedynie przez PW mogę Ci powiedzieć co i jak. Nie wiem jeszcze czy mogę Ci zaufać.

 

P.S.

Jesteś programistą ?

 

 

 

 

 

 

Co do serwerowni - dla jasnego zrozumienia, razem płacimy z X osobą wszystko.

Edytowano przez Mikkelson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz pojęcia. Serwerownia a forum z listą własnych serwerów gier (nazywane: Siecią serwerów) to zupełnie inne rzeczy. Wątpię żeby ktoś poważny zainwestował w to nawet złotówkę. Jeżeli szukasz osób, które mogą zainteresować się takim projektem to wiaderko, cscenter i ght.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Insider: są takie osoby, ale unikają tego forum ze strachu, że zostaną zjechane. To, że większość "pomysłów" to kiszka taka jak ten, to jedna strona medalu, ale czasami z rozpędu obrywa się też całkiem niegłupim pomysłom, stąd niewielkie zainteresowanie chwaleniem się publicznie.

 

Może tyle co nie unikają, ale większość osób jak ma ambitny plan to woli go w jakimś stopniu zrealizować i dopiero napisać. Podzielę twoją opinie, że część się boi, a druga cześć to ta która nie bardzo chce pisać o pomyśle bo przyleci jakiś pajac, który ma środki rozwinie ten pomysł, a osoba która go wymyśliła zostanie z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×